​Як правильно створити сайт

В першу чергу хочеться відзначити, що при замовленні на розробку і створення сайту в більшості випадків замовник сам толком не знає, чого хоче.

Починаючи роботу зі створення сайту необхідно керуватися наступними критеріями і етапами:

- Каркас сайту (тобто замовник і виконавець повинні повністю зрозуміти один одного, при цьому виконавець, керуючись усіма побажаннями замовника повинен втілити їх в попередньому макеті).

Разработка сайтов Битрикс заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

- На наступному етапі робіт необхідно погодити структуру та розділи сайту (замовник повинен чітко уявляти, скільки розділів і з якою інформацією буде у нього на сайті, також, повинен представляти, як користувач буде потрапляти з одного розділу в інший, и.т.п )

- Відразу після цього стає доцільним скласти технічне завдання і підрахувати обсяг робіт (замовник складає технічне завдання, в якому вказує кількість розділів, кількість сторінок та типового договору специфікацію сайту, що включає в себе повний перелік створюваних сторінок і модулів, їх зовнішній вигляд і функціональність. Виконавець , відштовхуючись від технічного завдання, вираховує обсяг робіт і виставляє попередню ціну)

- Якщо ціни задовольняють замовника, на наступному етапі дизайнер приступає до створення дизайну (або декількох дизайнів) сайту.

- Після надання дизайну замовнику і його затвердження (при виникненні зауважень з боку замовника усуваються дрібниці і доопрацювання) до роботи приступають верстальник і програміст.

Кілька слів про специфікації при розробці сайтів.

Найчастіше замовник хоче бачити свій сайт не завжди читабельним, не завжди зручним в плані навігації, іноді він вибирає сам колірні схеми і палітри для сайту, потенційно оталківающіе пользователя.Многіе можуть сказати, звичайно: Будь-який каприз за Ваші гроші, і будуть по своєму праві. Але завоювати ринок, виходячи з такої позиції, вкрай складно. Ось живий приклад.

Ви приходите в магазин купувати телевізор. Бачите красивий екран, недорогу ціну і т.п. Говоріть продавцеві: Все, я його беру. - Один продавець може так і сказати: господар пан, а телевізор виявиться не зовсім такої якості, якої Ви від нього очікували, Ви помучитеся трохи, і вже навряд чи прийдете купувати в цей магазин будь-які речі. Інший же продавець порадить Вам взяти схожий телевізор, але мають свої відмінності від даного, мотивуючи це тими чи іншими причинами. Робіть Висновки самі.

Кілька порад при створенні сайтів:

- робіть зручну для користувача навігацію - грамотно роз'яснивши замовнику, чому її необхідно зробити саме так

- робіть м'які, соковиті, цікаві палітри, навіть якщо замовник хоче сайт з чорним фоном і темно-сірими буквами

- не беріться за те, що Ваша організація не зможе зробити, сподіваючись на допомогу суб-підрядників

- пам'ятайте, створити сайт - це не просто зробити шаблон, його треба ще грамотно заповнити.

Похожие статьи:

  1. Як правильно шпаклювати стіни
  2. ​Важливе про теплі підлоги
  3. ​Гидроизоляционные работы
  4. Как правильно создать сайт