Як вибрати меблі для дитячої кімнати?Обставляючи кімнату для своєї дитини, слід враховувати ряд умов. Діти звикли грати в своїй кімнаті, і меблі, як правило, вони використовують в якості ігрових атрибутів. З столів і стільців вони можуть будувати замки, кімната є для них місцем пригод. Перед тим як купувати меблі для дитячої кімнати, слід поцікавитися у своїх дітей, чого саме вони хочуть бачити в ній. Найвірнішим буде відправитися в магазин разом з дитиною, щоб він міг вибрати сам собі диван або стіл.
меблі для дитячої кімнати

Дизайн интерьера заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Як вибрати меблі

Дитина має право допомогти вам у прийнятті рішення стосовно меблів, його думка має враховуватися. Однак, батьки дуже часто обставляють дитячу кімнату за своїми уподобаннями та свій смак.

Перед покупкою можна поспостерігати за своєю дитиною, з'ясувавши, що йому цікаво. Наприклад, машинки, солдатики, пірати і т.д. На меблевому ринку існує величезний вибір меблів, яка сподобається і підійде навіть самому вередун. Варто пам'ятати, що переваги дітей змінюються з їх віком, а ростуть вони дуже швидко! Так, хлопчик, який мріє про кімнату в стилі космосу і зоряної атрибутики, через рік може кардинально поміняти свої бажання. Тому меблі в дитячу кімнату доцільно вибирати так, щоб при необхідності її можна було переставити або змінити забарвлення. І відразу варто думати про майбутнє, що діти швидко виростають, щоб не довелося замінювати її через кілька років.
дитяча на тематику тачки

тематична дитяча

Не варто забувати, що у дітей завжди багато іграшок. Меблі повинні бути функціональною, мати зручні висувні ящики і різні шафки, куди можна буде складати іграшки, одяг, і інші потрібні дитині речі. Як відомо, діти люблять розкидати свої іграшки, наводити безлад в речах.

Наявність ящиків допоможе привчити малюка до порядку з раннього дитинства, навчить складати все після своїх ігор.

Для економії місця можна вибрати ліжко з висувними ящиками, це допоможе уникнути покупки додаткового шафи.

безпечна меблі

Безпека є головним чинником при підборі меблів для дітей. Все-таки діти використовують меблі для своїх ігор, ховаються за ліжком і в шафах, стрибають на стільцях, пересувають для своєї зручності. Щоб гарантувати безпеку дитини в його кімнаті, слід врахувати кілька речей:

Гострі краї і кути у меблів повинні бути відсутніми, або бути захищені;
Конструкція ліжка або столу повинна бути міцною;
Меблі не повинна містити дрібні частинки, які дитина може викрутити і проковтнути;
Щоб дитина не могла впасти і травмуватися, не слід купувати занадто високі меблі;
Якщо дитина спить на другому рівні двоповерхового ліжка, повинні бути присутніми спеціальні бортики для захисту від падіння.

Похожие статьи:

  1. Натяжні стелі для дитячої кімнати
  2. Як обрати двоспальне ліжко
  3. Як вибрати стійку ресепшн?
  4. Ремонт і дизайн ванної кімнати
  5. ​Плитка для ванної кімнати