​Зона 51

Є такі туристи, для яких подорож - це не тільки готель і море, для них важливо відвідати незвичайні місця, на зразок самого страшного місця на Землі або Долини смерті з рухомими камінням. Одним з таких незвичайних місць є «зона 51» в США.

Самые горячие красотки, видео для взрослых в свободном доступе.

Безліч засекречених військових баз в США, а також людей, які тільки і шукають будь-яку можливість з'явитися на телеекранах у випуску новин, породили таке ж безліч історій про викрадення людей інопланетянами і секретні військові бази, де цих інопланетян досліджують. І перше місце за популярністю серед таких місць займає «зона 51», розташована посеред пустелі, недалеко від Лас-Вегаса.

Вже було знято не один десяток фільмів про інопланетян і «зону 51», чого варто тільки серіал «Секретні матеріали», дуже популярний свого часу. Існує не одна сотня теорій змови, пов'язаних з цим місцем, а також десятки відеозаписів НЛО в цих місцях. Наскільки вони правдиві - це інше питання.

Сама база розташована далеко від людей, навколо неї в радіусі двох сотень кілометрів немає жодного поселення. Крім того, полігон оточений труднопроходимими горами, а дороги патрулюють військові.

Готель «Little AleInn»

Існування бази було визнано урядом тільки в 1994 році, до цього це місце обросло такою кількістю легенд, що з'явилося чимало підприємців, готових організувати екскурсії в «зону 51». Так, заплативши 195 доларів можна побувати в цьому таємничому місці, в тому числі зупиниться у віддаленій готелі «Little AleInn» (Маленький інопланетянин), в якій було знято чимало фільмів про прибульців, а також побувати в місцях, де поява НЛО було знято найчастіше .

Під час екскурсії вам розкажуть про найбільш поширених історіях і легендах цього місця. На саму ж військову базу туристів не пустять, можна лише подивитися на неї здалеку, крім того фотографувати там заборонено, адже «зона 51» як і раніше є військовим об'єктом. Чим же насправді тут займаються військові невідомо, що створює сприятливий грунт для створення різних легенд і припущень.

Похожие статьи:

  1. ​Площа Згоди
  2. ​Чорногорія
  3. ​Греція
  4. Будапешт