Екскурсії Анекс Тур в Таїланді

Додаток. Додаток Тури туроператор (ANEXTOUR). Тури в Єгипет

Анекс почав свою плідну діяльність у 2001 році в якості міжнародного туроператора на російському туристичному ринку як ТОВ «Анекс Тур».Саме завдяки цим обставинам, Анекс Тур в даний час займає одну з лідируючих позицій на туристичному ринку РФ.

 

Сьогодні туроператор Анекс входить до п'ятірки лідерів туристичних операторів, які відправляють туристів на сонячні курорти Туреччини, а так само в десятку кращих російських туроператорів, які організовують відпочинок на всіх курортах Єгипту.

 

Анекс Тур знає про відпочинок у цих країнах так багато, що, довіривши йому організацію своєї відпустки, Ви можете бути повністю впевнені в тому, що отримаєте для себе найкращі тури за низькими цінами в цікаві готелі, зручні за часом авіаперельоти , комфортні трансфери, а так само найцікавіші екскурсійні програми.

 

Професійні співробітниками Анекс можуть запропонувати на Ваш велика кількість екскурсій в Єгипті з відвідуванням історичних пам'яток.Це і загадкові Піраміди і величний Сфінкс, Луксор, Монастир Святої Катерини, Гора Мойсея, міста Каїр і Олександрія, Ізраїль і Йорданія.Ну і, звичайно ж, ви можете відправитися в незабутній круїз по Нілу.

 

Також з Анекс Тур в Єгипті з будь-якого курортного міста можливо організувати риболовлю, сафарі на джипах, квадроциклах або мотоциклах, дайвінг-занурення з аквалангами, поїздку до бедуїнів і багато іншого.

 

Крім того, влітку з ANEXTOUR можна здійснити подорож по берегах Середземного моря в Іспанії, а взимку втекти від російських холодів і погрітися в променях сонця на узбережжі Андаманського моря і Сіамської затоки в Таїланді.

Источник: www.bestot.ru

Похожие статьи:

  1. Екскурсія в Таїланді
  2. Екскурсії з Районга Тайланд
  3. Екскурсії від Пегаса в Таїланді
  4. Екскурсійний Тур Таїланд