Тайланд Екскурсія в Камбоджу

Екскурсія з Паттаї в Камбоджу

Экскурсия в Камбоджу из ПаттайиЧи можна заощадити пристойні гроші, якщо поїхати в Таїланд самостійно, не оплачуючи екскурсії, бронювання готелю, трансфер, чартер? Відповідь позитивна - можна.За умови, звичайно, певної хоробрості поїхати подорожувати в незнайому країну з зародковими знаннями англійської і не дуже товстим гаманцем.Якщо у вас є бажання відчути і оцінити колорит країни, дізнатися її по-справжньому, відчути атмосферу місцевих умов, то треба обов'язково їхати туди самостійно.

 

Кілька разів з'їздивши в Таїланд, ви мимоволі почнете аналізувати всі плюси і мінуси самостійних подорожей.Плюсів, без сумніву, виявиться набагато більше. фрукты ТаиландаЛіниве проведення часу на пляжі протягом декількох тижнів може набриднути, стандартні екскурсії в парк Нонг Нуч, річку Квай, катання на слонах, відвідування крокодилової ферми теж швидко набридають.А про мовний бар'єр взагалі варто забути - мова жестів і доброзичливе ставлення зроблять свою справу.

 

Самостійна екскурсія з Паттаї в Камбоджу

 

Головне, що відрізняє самостійного мандрівника - це свобода вибору, що полягає у відборі альтернативних напрямків поїздок, екскурсій, проживання.

 

Дізнайтеся про різноманітність фруктів Таїланду. Коли будете в цій чудовій країні, не упустите вохможно спробувати їх.

 

Автобус Камбоджа Туристи, що побували одного разу в Таїланді і закохалися в Південно-Східну Азію, часом вважають, що покупка путівки не потрібна.Ця думка помилкова в тому випадку, якщо подорож триває недовго.Так, якщо порівнювати вартість двотижневого відпочинку по путівці в тризірковому готелі та самостійної організації поїздки, то, як показала практика, путівка вийде дешевше.Зовсім навпаки - при більш тривалих термінах подорожі. Можна істотно заощадити, поїхавши самостійно відпочивати на три тижні або один місяць (три або шість місяців незалежного перебування в цій казковій країні обійдуться зовсім дешево).

 

Вже стало звичайною справою - долетіти до Бангкока, доїхати до Паттайї, розшукати заброньований через інтернет готель, і два тижні шукати пригод.Але дійсно пригода почнеться лише з того моменту, коли ви з рюкзаком за плечима почнете подорожувати по Азії.

 

Одне з найпопулярніших місць, без сумніву, Камбоджа. Це те місце, куди найчастіше з'їжджаються фаранги, довго живуть в Таїланді: їх мета - отримати штамп у паспорті, який дозволить ще 30 днів прожити в країні.Виїзд за межі Таїланду, щоб, згідно з правилами країни, отримати візу терміном на 30 днів (так звана віза-ран), звичайно буде приємно поєднати з екскурсією в Камбоджу з Паттаї, яка межує з Таїландом.

Источник: kurort-vostoka.ru

Похожие статьи:

  1. Тайланд Екскурсії Ціни
  2. Тайланд Екскурсії з Пхукета
  3. Тайланд Екскурсії з Паттаї