Найкращі Цікаві Екскурсії в Таїланді

Екскурсії в Паттайя, найпопулярніші екскурсії в Паттаї

самые популярные экскурсии в Паттайе - Мини Сиам  

Екскурсії в Паттайя, найпопулярніші екскурсії в Паттаї, ціни

Коли ви купили турпакет в Таіаланд і конкретно в курорт Паттайя, ви очікуєте від вашого відпочинку білосніжних пляжів і чистого моря, проте в Паттаї за величезної кількості туристів, чистих пляжів і моря майже не залишилося.Щоб знайти щось більш менш придатне для купання потрібно від'їхати від центру міста на 20-30 км.

Але не тільки пляжі можуть розважити людей, представляємо найпопулярніші екскурсії та визначні пам'ятки Паттайї:

Пока Вы отдыхаете, безопасность и сохранность имущества гарантирует установка видеонаблюдения  faraon2000.com/p59208404-ustanovka-kamer-videonablyudeniya.html быстро и точно в срок, по доступной и выгодной цене, без накруток и переплат.

Відпочиваючим туристам в Паттаї нудьгувати ніколи.Тут велика різноманітність цікавих пропозицій екскурсійних маршрутів по найцікавішим місцях та визначним пам'яткам популярного курорту Таїланду.

самые популярные экскурсии в Паттайе - Мини Сиам достопримечательности в миниатюре Один з найбільш відвідуваних і популярних - Екскурсія в Міні-Сіам, в Programmu kotoroje Vhodit відвідати комплекс точних копій все mirovyh пам'ятки sdelannyh в шкалі від 1 до 25Комплекс має дві зони - Міні Європа і Міні Сіам. Тут можна побачити копії бангкокську пам'яток - монумент Свободи, міст короля Рами IX століття, пагоду Ват Пхра Кео, Храм Світанку і європейських - Американську статую Свободи, Ейфелеву вежу, Тауерський міст, Тріумфальну арку і ще багато різних копій.Вартість екскурсії від 550 бат.

Відвідування екскурсії на Зміїну ферму, дозволить побачити виставу-шоу зі зміями, де дресирувальник спритно ловить величезну змію голими руками і невелику змію ротом, відображає напад відразу декількох отруйних змій.Після програми для вас можуть приготувати страву з змії. У сувенірному магазинчику можна купити сувеніри і вироби зі шкіри змії. Ціна екскурсії від 600 бат.

Екскурсійна поїздка в Королівський палац Банг Па Інь і Аюттхайя дозволить побачити чудовий палац Короля Рами V.Архітектура будівлі палаців смішні з європейською, китайської і тайської traditsionnиm arhitekturnиmi stilyami.Можна побачити дивовижне природне статуя голови Будди в коренях величезного фікуса.Також ви відвідаєте ресторан, де вам подадуть вишукані таіскіе страви.Екскурсійна подорож коштуватиме від 2500 бат.

Источник: thaiholiday.info

Похожие статьи:

  1. Відгуки про екскурсії в Таїланді
  2. Вартість Екскурсій в Таїланді
  3. Цікаві Екскурсії в Таїланді
  4. Екскурсії Анекс Тур в Таїланді
  5. Тез Тур Екскурсії в Таїланді