Курорти Таїланду Відгуки

Відгуки туристів про Пхукеті

пхукет отзывы туристовОстрів Пхукет вже давно користується особливою популярністю у туристів.У цьому немає нічого дивного, відпочити на острові коштує недорого в порівнянні з іншими курортами, а сервіс та обслуговування відрізняється відмінною якістю.В інтернеті досить багато суперечливих відгуків, є й незадоволені відпочилі, але це найчастіше пов'язане з тим, що всі люди бажають заощадити і вибирають погані готелі.

 

Екскурсії на острові Пхукет: відгуки туристів про готелі

 

Пхукет - це острів з теплим кліматом, доброзичливими людьми і смачною їжею.Для того, щоб відпочинок пройшов благополучно і запам'ятався вам надовго, потрібно знати кілька простих правил.

 

По-перше, не економте на готелі. пхукет экскурсии отзывы туристов Це не означає, що потрібно обов'язково бронювати номер у найдорожчому готелі, але не вибирайте готель нижче 4-х зірок.

 

У готелях нижчого рівня зазвичай поганий сервіс, брудні номери, повна анти санітарія і неповажне ставлення до постояльців.На це найчастіше і скаржаться більшість відпочиваючих.

 

Багато хто говорить про те, що в номерах дуже брудно, є таргани, там подають огидну їжу, і самі господарі готелю вкрай нешанобливо ставляться до клієнтів, особливо до російськомовних.

 

Відгуки про чистоту і пересуванні Пхукета

 

Практично всі жителі Пхукета пересуваються по острову виключно на автомобілях і маленьких скутерах. пхукет отели отзывы туристов Вулиці не відрізняються особливою чистотою, тому якщо відрізняєтеся деякої гидливістю і будете на Пхукеті тривалий час, то можете отримати місцеві права для водіння скутера.Оформлення займає близько 2 днів, ціна - близько 15 доларів.

 

! пхукет отзывы туристов с детьми Скуштуйте місцеву кухню, зробите приємну прогулянку і заодно догляньте привабливі сувеніри рідним і Вашим друзям.

 

Тайці не дуже-то стежать за чистотою в місті. На це теж часто скаржаться туристи, які не підготовлені до цього.Багато їдуть відпочивати, навіть приблизно не уявляючи, куди вони їдуть.І в підсумку їх наздоганяє повне розчарування. Але якщо ви ознайомитеся з інформацією в інтернеті, то вже точно зможете вирішити, подобається вам це місце чи ні.

Источник: kurort-vostoka.ru

Похожие статьи:

  1. Курорти Таїланду Паттайя Опис
  2. Курорти Таїланду Пхукет Фото
  3. Курорти Таїланду Паттайя
  4. Курорти Таїланду Фото