Тайланд Паттайя Ціни на Путівки

Turи в Pattayyu - від 22 600
Джомтьєн-Біч, Таїланд. Тури

Тут, в тропічній зоні, найпопулярніший сезон доводиться на період з листопада по лютий.У цей час погода радує туристів теплом і сонечком.

 

Чим зайнятися?

 

Відпочинок на узбережжі. Пляжі тут чисті і дуже красиві. А готелі можна знайти на будь-який гаманець і переваги.Тут можна відпочити як розкішно, так і бюджетно. Причому, як на місцевості готелів, так і поза їх побудовано безліч барів, ресторанчиків, спортивних та спа-центрів, басейнів.

 

Щоб активних туристів. Як вже говорилося, найбільш популярним активним відпочинком в Паттаї є дайвінг.Підводна фауна тут напрочуд красива і різноманітна. Ті, хто не любить підводне плавання, можуть покататися на яхті або серфі.

 

Клуби. Екзотичною нічним життям Тайланд знаменитий на весь світ.Східний колорит тут панує всюди: величезна кількість нічних закладів, бурхлива клубне життя, шоу різного спрямування, які не на всі з яких можна піти з дітьми.Загалом, є з чого вибрати. Для тих, хто спокійніше, існують спа-центр і салони, де роблять знаменитий тайський масаж.

 

Екскурсії. Що подивитися? Можна відправитися на крокодилячу ферму, подивитися шоу слонів або відвідати Нонг-Нуч (сад екзотичних птахів).Що стосується архітектури, то найбільш цікаво побачити храм Істини.

Источник: msk.viasun.ru

Похожие статьи:

  1. Тайланд Вартість Путівки
  2. Тайланд Палаюча Путівка
  3. Тайланд Паттайя Путівки Ціни
  4. Тайланд Паттайя Екскурсії Відео