Найкрасивіші Курорти Таїланду

Курорты Тайланда Країни> Таїланд> Курорти Таїланду

 

Сьогодні ми Поговоримо про курорти Таїланду. Можливо, дана стаття допоможе вам визначитися з місцем відпочинку і дозволить уникнути питання Як вибрати туроператора.Все-таки відпочинок дикуном набагато цікавіше, погодьтеся? У наш час дуже багато турфірм пропонують відмінні тури в Тайланд за цілком прийнятною ціною, так що відвідати курорти Таїланду вже не є чимось фантастичним.На півдні Таїланду є відомий місто-курорт, Крабі, що є адміністративним районом однойменної провінції.Розташований даний курорт на березі Андаманського моря, в гирлі річки Крабі.Побродивши по околицях міста, ви побачите гарні пляжі, цікаві стародавні храми, національні парки і безліч інших пам'яток.З Крабі швидко і зручно можна дістатися до сусідніх мальовничих островів.Створено умови для людей, що віддають перевагу водні види спорту. Курорты Тайланда Любителі скелелазіння будуть теж дуже задоволені: стирчать з моря величезні кам'яні велетні, оброслі соковитою яскравою рослинністю, не можуть не вражати своєю величчю! Майже всі готелі знаходяться зовсім недалеко від пляжів.

 

Пляжі

 

Більшість туристів воліють пляж Аунанг (Ао Нанг), що є в провінції мало не головним туристичним центром.На його території зосереджено багато магазинів, ресторанів, туристичних агенств і готелів всіх цінових категорій.Але як не дивно, Аунанг не зовсім підходить для пляжного відпочинку. Через рух великої кількості човнів, вода тут має не дуже привабливий вигляд: каламутна вона.Та й під час відливів море дрібнувато.

 

Недалеко від Аунанг розташований ще один пляж, Ноппарат - Тара.Простягнувся він на 3 кілометри. Ноппарат - Тара малолюдний і як більшість пляжів Курорту не має типових пляжних атрибутів: парасольок і лежаків.Сховатися від сонця можна в тіні прибережних казуарин. Ця натуральність, навіть деяка дикість і приваблює туристів.Цікаво ще й те, що, почекавши відливу, можна спокійно перейти на сусідні острівці.

Источник: blogo-svetka.ru

Похожие статьи:

  1. Відгуки про курорт Таїланду
  2. Пляжні Курорти Таїланду
  3. Основні Курорти Таїланду
  4. Молодіжні Курорти Таїланду
  5. Найпопулярніші курорти Таїланду