Вартість Екскурсій Тайланд Паттайя

Екскурсія З Паттайї "дивовижний Таїланд"
Пещер с находящимся там монументом Будды У Паттайю приїхали вже в 3-й раз. Практично всі екскурсії з Паттаї вже переглянули і в надії на щось новеньке вирушили в екскурсійне бюро, розташоване біля готелю Адріатика.Ми і попередні рази зупинялися в цьому готелі і купували всі екскурсії в цій же палаточке.З новіших одноденних екскурсій нам запропонували поїхати на Дивовижний Таїланд, сказавши, що ця екскурсія така жива і динамічна, що нам нудьгувати на ній не доведеться.
Програма Тури в Паттаї "Дивовижний Таїланд»:  
- Прогулянка по печерах;  
- Храм летючих лисиць;  
- Національний парк Кхао Яй;  
- Квадроцикли.  
Від квадроциклів ми відмовилися, і наша екскурсія перетворилася на приставку "Експрес" і вартість її знизилася з 3500 бат до до 3 000.
Виїхали з Паттаї в 9-30. Їхали, їхали, їхали і приїхали в буддійський храм.Погодували там мавп і подивилися одну печеру з перебувають там монументом Будди.

Сам храм був закритий - монахи трапезували.

 

Пішли по печерах ..

 

Проход через реску к осмотру пещер Рушили далі. Через кілька хвилин доїхали до печер.Видали гумові чоботи (обов'язково треба брати з собою шкарпетки!) І ліхтарики.Довго блукали по печерах - нічого особливого! Просто печери. Поїхали далі.  
Приїхали в національний парк.

 

Легкий обід (входить у вартість путівки) з сильно засмаженого рису з куркою і відправилися подивитися водоспад.Застосувати слово водоспад - якось язик не повертається. Швидше, невелика гірська річечка ... Спустилися до машини і висунулися назад в Паттайї.Суть такої екскурсії вкрай не зрозуміла! Їхати кудись і заїжджати по дорозі в різні місця, ніяк не пов'язані з "подивом", яке, напевно, виходячи з назви, повинна позиціонувати дана екскурсійна програма.Екскурсія - ні про що! Просто дивний набір місць. Вкрай негативне ставлення до цієї екскурсії! Гроші викинуті "на вітер"!

Источник: www.makashnica.com

Похожие статьи:

  1. Екскурсії в Таїланді Паттайя
  2. Вартість Екскурсій в Таїланді
  3. Вартість Екскурсій в Таїланді Пхукет
  4. Вартість Екскурсій в Таїланді Паттайя