Який Курорт Тайланда Краще

Де відпочивати в Таїланді, і який курорт краще вибрати для свого відпочинку?
привертає бурхливе нічне

Таїланд вабить людей з усього світу, обіцяючи райське казку.Саме тут вас чекають білосніжні пляжі і море розваг, відпочинок вищого розряду і незабутні емоції.Звичайно, багато що залежатиме від того, який саме курорт ви виберете, тому сьогодні ми розповімо - де краще відпочивати в Таїланді.

 

Вибір місця для відпочинку в чому визначає те, як ви проведете свою відпустку.Одним хочеться тільки лежати на пляжі, іншим - розважатися ночі безперервно, третім - дослідити країну вздовж і впоперек.Умовно курорти Таїланду можна розділити на пляжні та екскурсійні, однак це, аж ніяк, не означає, що на пляжних курортах немає екскурсій, а з великих міст не можна відправитися на острови «баунті».

Пхукет

 

Безумовний лідер усіх тайських курортів і справжня Мекка пляжного відпочинку.Цей острів площею 543 кв.км приваблює своєю мальовничістю і ідеальними пляжами.Тут чисте море і коралові рифи, тропічна зелень і затишні бухти, водоспади і кокосові плантації.

 

Однак за таку красу і заплатити доведеться трохи більше: ціни тут вищі, ніж на інших курортах.Ще один мінус: незважаючи на те, що острів з'єднаний з материковою частиною двома мостами, для більш повного знайомства з культурою і традиціями Таїланду краще вибрати все-таки інший курорт.

 

До Чанг

 

Другий (після Пхукета) за розмірами острів Таїланду.Віддаленість від цивілізації і тихе розмірене життя - ось що приваблює туристів в Ко Чанг.Тут вас чекає практично незаймана природа, білосніжні пляжі і чарівність природних багатств.Життя тут настільки спокійна, що, здається, ніби час зупинився.

 

Ближче познайомитися з красою острова можна, відправившись на екскурсію на безлюдні острови, в печери і в джунглі, а також зайнявшись гірським туризмом.Це місце ідеально і для знайомства з побутом жителів рибальських сіл.

Источник: www.kp.ru

Похожие статьи:

  1. Який Курорт Тайланда Вибрати
  2. Екскурсії в Таїланді Крабі
  3. Тури Тайланд Пегас
  4. Тури в Тайланд Корал
  5. Екскурсії Тайланд Тез Тур