Вартість Екскурсій в Таїланді

- Це основна розвага у туристів на відпочинку, не рахуючи пляжів. На можна виїжджати з будь-якого курорту - з Паттаї, Пхукета або Самуї.Необхідно відзначити, що найпопулярніші - це екскурсії з Паттаї, т.к. з неї зручно добиратися в усі провінції Королівства і навіть у сусідні країни.

На можна їздити і з Бангкока, але гіди будуть говорити тільки на тайський-англійською мовою.Тому на більшість екскурсій в Таїланді туристи виїжджають з Паттаї, т.к. тут і гіди російськомовні і в компанії співвітчизників подорожувати все ж веселіше.

Екскурсія на річку Квай

Самою незабутньою екскурсією в Таїланді є екскурсія на річку Квай, яка протікає в провінції Канчанабурі.З Бангкока туди добиратися ближче, але для російськомовних на екскурсію на річку Квай можна з'їздити тільки з Паттаї.Ви відвідаєте плавучий ринок, водоспади, знаменитий міст через річку Квай, цілющі радонові ванни, село слонів і диких мавп.Ночувати будете в плавучому готелі з дерева. Покатаєтеся на слоні по джунглях. Поплаваєте на плоті і в самій річці в рятувальному жилеті.

Шоу трансвеститів «Тіффані» і «Алькасар»

У Паттайя є два Шоу трансвеститів - «Тіффані» і «Альказар».На самій сцені під музику танцюють красиві тайські ледібої в шикарних вбраннях.Вистава йде близько 40 хвилин, після якого можна буде сфотографуватися з сподобалися трансвеститами, природно, що за додаткову плату.

Храм істини

Дерев'яний Храм істини, побудований без єдиного цвяха, вірніше ще споруджуваний, вже став місцевою пам'яткою.У програму входить відвідування самого храму, від входу до храму вас довезе віз, запряжений поні.Після відвідин храму можете побачити національне тайське шоу, яке проходить 2 рази на день.За додаткову плату можна буде покататися на слоні.  

Оглядова екскурсія по Паттайя

Оглядова екскурсія по Паттайя є безкоштовною у всіх туроператорів, тому якщо ви прилетіли на відпочинок в Паттайї по турпутевке, то обов'язково поїдьте.У програму екскурсії входить: відвідування пагорба Великого Будди, зміїна ферма і шоу змій, ювелірна фабрика і іноді завозять на оглядовий майданчик.

Нонг Нуч

Нонг Нуч - це тропічний ботанічний сад і зоопарк.Є тут і театр з тайським етнографічним шоу і шоу слонів, а також музей автомобілів та музичних інструментів.Додатково до всього є копія Стоунхенджа і ферма орхідей.  

Міні Сіам

У Міні Сіамі ви побачите зменшені копії найвідоміших у світі архітектурних комплексів сучасності і старовини.Тут знаходяться більше 100 експонатів, постійних в масштабі 1 до 25. Всі ці пам'ятки розташовані в мальовничому саду.

Острови Пхі Пхі

Екскурсія на острови Пхі Пхі, мабуть, найкраща екскурсія на Пхукеті.Ви побачите самі мальовничі острови Таїланду, та й напевно всього світу.У затоці Майя Бей знімали гучний фільм «Пляж». Сьогодні тут через це надто багато туристів.

Оглядова екскурсія на острові Пхукет

 

Потім вас відвезуть на пляж Равай, де знаходиться морська циганська село.Далі за програмою оглядовий майданчик на південній стороні острова Пхукет.І наприкінці екскурсії ви відвідаєте місцевий екзотичний ринок.

 

Залив Пханг Нга

 

На екскурсії по затоці Пханг Нга ви вирушите на човні оглядати вапнякові острова, якими славиться затоку.Ви відвідаєте відомий за фільмами острів Джеймса Бонда, Гротовие печери і острів Нейл.

 ((Н3)) Парк Phuket Fantasea  

В парку ви побачите Пхукет-Фантазія Національний танець, шоу слонів, бокс, Illusion-шоу, музичні фонтани specéffektami.Кожна вистава триває 80 хвилин. У них беруть участь 50 слонів, 10 тигрів, 400 осіб, 4 тайських буйвола, 200 птахів.

Оглядова екскурсія по острову Самуї

 

На оглядовій екскурсії по острову Самуї ви побачите статую Великого Будди, шоу слонів та подання мавп, підніміться на найвищу височина острова, сфотографуєтеся на тлі незвичайних скельних утворень під назвою «Бабушка» і «Дідусь».Далі ви відвідаєте парк метеликів і буддистський храм Кунар, де доступна до перегляду унікальна мумія ченця.Потім вас відвезуть на обід, далі подання на зміїної фермі з коброю, відпочинете біля водоспаду Намуанг і відвідайте храм Лаемсор Пагода.

 

Національний парк Ангтонг

  article436.jpg

Источник: pattayathailand.ru

Похожие статьи:

  1. Цікаві Екскурсії в Таїланді
  2. Вартість Екскурсій в Таїланді Пхукет
  3. Тез Тур Екскурсії в Таїланді