Самий Дорогий Курорт Тайланда

Найсмішніші «пляжні» закони на популярних курортах
Не тільки російські чиновники проявляють неабияку фантазію та винахідливість: іноземні законотворці також роблять веселою життя місцевих правоохоронців.Так, в деяких країнах класичний набір правил поведінки на пляжі доповнений курйозними заборонами.Пропонуємо вашій увазі найсмішніші, дурні, а іноді і жорстокі пляжні закони на закордонних курортах.
Всі знають, що в багатьох мусульманських країнах заборонено засмагати топлес, а в деяких з них і зовсім жінка не має права з'являтися на публіці в купальному костюмі, якщо тільки це не спеціальне буркіні.
Але, напевно багато хто здивується, що заборона на оголення в зонах відпочинку прописаний в законах Шрі-Ланки, Таїланду і Мальдівських островів.За надмірно відвертий вид на місцевих пляжах туристів цілком можуть оштрафувати на пристойну суму.
Солідний штраф за публічне оголення можна «заробити» і на пляжах Італії.У цій країні жінки мають можливість бути «злегка неодягненими» виключно в положенні лежачи. Плавати, стояти, і вже тим більше пересуватися топлес категорично заборонено.
На цьому італійські моралісти не зупинилися. Штрафи чекають і тих туристів, хто любить розвішувати на парасольках і лежаках свою мокрий одяг.Метод переодягання, загорнувшись у рушник, також карається законом.
У деяких регіонах Італії і зовсім діють нещадні закони, що є, по суті, відвертою дискримінацією за зовнішнім ознакою.Так, у південному містечку Тропея законом заборонено з'являтися в роздягненому вигляді «жінкам, які товсті, потворні або непривабливі.Даним правом користуються лише молоді жінки, які гідні того, щоб звеличувати красу жіночого тіла ». Втім, які критерії «краси» в законі не вказано.
До речі, італійська Феміда готова покарати і представників сильної статі.Зокрема, на курорті Палермо чоловікам не дозволяється загоряти в голому вигляді.Формулювання просте: «їх анатомія може здобувати вульгарний вид, навіть ненавмисно».Французькі правоохоронці мають право оштрафувати відпочиваючих, від яких виходить неприємний запах.
Але найжорстокіші пляжні закони в Китаї. Наприклад, там заборонено рятувати потопаючих, щоб не втручатися в їх долю.
Ще, перебуваючи на місцевих пляжах, заборонено пильно дивитися на оголені ноги одягненої жінки.Це злочин, який карається кількома днями тюремного ув'язнення.

Источник: vlad-radoff.livejournal.com

Похожие статьи:

  1. Найкрасивіші Курорти Таїланду
  2. Самий Кращий Курорт Тайланда
  3. Самий Дешевий Курорт Тайланда
  4. Відпочинок на Морі Тайланд
  5. Недорогі Тури Тайланд