Тайланд Карта Курортів

Таїланд на карті світу

Тайланд на карте мираНа півострові Індокитай, що в Південно - Східної Азії, розташувалося цікавить нас держава Таїланд.Далеку країну Південно - Східної Азії відкрили португальці. На карті світу, датованій до 1939 року, не трудіться знайти королівство Таїланд.Раніше воно називалося Сіам.

 

Зараз Таїланд - країна буддизму.Але тайці відрізняються релігійної терпимістю. Вони однаково добре ставляться і до вихідців з Європи, і до туристів зі східних країн.До речі, Росія і Таїланд вже давно мають дипломатичні зв'язки. Тому віза російським громадянам для поїздки в цю екзотичну країну не потрібна.

 

Соседи Тайланда сусіди Таїланд

 

і площею Тайланд, ravnuû Францію.На такому порівняно невеликій ділянці поміщається 70 млн. жителів країни (на 10 млн. більше, ніж у Франції), та ще й туристам місця вистачає.З Фото Таїланд на карті світу СО stranami sosedyami Vyetnamom, Myyanmoy, Malayziey, Laosom, Kambodzhey.

  Самые крупные города  

Бангкок - столиця країни - розміщений на тій же широті, що й Маніла (Філіппіни) і Мадрас (Індія).Він ще й найбільше місто країни з сильно розвиненою інфраструктурою.Тут розташовані і суднобудівні верфі, і нафтопереробні заводи.Бангкок стоїть на східному березі річки Чао Прайя. Безліч невеликих каналів, виритих ще в XIX столітті, роблять його містом - портом.Річкові трамваї і візники на човнах курсують по Бангкоку нарівні з наземним транспортом.

 

Найбільші міста

 

Климатические особенности Вибравши Таїланд, потрудіться докладніше познайомитися з цією дивовижною країною, вивчіть карту.На півночі розташовані найбільші міста - Чіанграй і Чіангмай, на півдні - Хат'яй і Наконсітамарат.

 

Королівство з півдня омивається Сіамською затокою, на заході держави хлюпається Андаманское море.Країна займає центральну частину Індокитаю і північ півострова Малакка.Отже, на карті ви вже зможете знайти ідеальне місце для відпочинку - Таїланд.

 

Кліматичні особливості

 

Головні шість географічних регіонів країни сильно відрізняються один від одного.Гірський північ славиться тим, що саме тут багато тисяч років тому зародилася сама древня цивілізація Бронзового століття.А зараз в тих лісах успішно працюють пліч-о-пліч з людиною слони, цілий рік вирощуються фрукти помірного поясу: полуниця, персики.

Источник: kurort-vostoka.ru

Похожие статьи:

  1. Тайланд Курорт
  2. Тайланд Екскурсії Ціни
  3. Тайланд Ціна Тура
  4. Тайланд Вартість Тура