Купити Палаючий Тур в Тайланд

Різноманітні тури в Тайланд з Іркутська за вигідною ціною
Лучшие туры в Тайланд из Иркутска Ні для кого не секрет, що найпопулярнішим напрямком з Іркутська на сьогоднішній день є Таїланд.Ця країна заслужено цінується туристами з усієї Росії за м'який клімат, комфортабельні готелі, чудові пляжі і дружелюбність місцевих жителів.

Кожен, хто купував тур до Таїланду одного разу - неодмінно повертався в цю чудову країну знову.І це правильно! За одну поїздку неможливо повністю зрозуміти і відчути цей куточок землі.

 

У Таїланді безліч самобутніх регіонів і островів, кожен з яких має власні унікальні властивості.Найбільшою популярністю серед жителів Іркутської області користуються наступні регіони Таїланду:

 
   
 • р.Паттайя   о. Пхукет   о. Крабі   о. KoČang   о. Самуї   о. Самет   Купити тури в Таїланд з Іркутська на будь-якому з напрямів даних ви можете нам.Ми - туристична компанія «Коктейль Мандрів». Ми працюємо в сфері виїзного туризму вже більше 6 років. За цей час ми накопичили дорогоцінний досвід у своїй професії, повністю вивчили Таїланд, а також відкрили свої представництва в 5 країнах світу.  

  Лучшие цены на туры в Таиланд У всіх вищезазначених регіонах Таїланду у нас є свої офіси, роботу яких координує відділення в Бангкоку (там, до речі, зараз все спокійно).Головне завдання наших представництв - забезпечити комфортний відпочинок туристів компанії «Коктейль Мандрів».

   

  Щодня, 24 години на добу, наші співробітники готові прийти на допомогу в будь-якій ситуації.Туристи «Коктейлю» залишають всі турботи і тривоги в Іркутську. У довгоочікуваному, заслуженій відпустці всі складнощі за них вирішує служба підтримки.Знайти загублений багаж, замовити таксі, вирішити проблему з номером, спланувати програму відпочинку - всі ці завдання наші співробітники вирішують на раз, два!

   

  Перш ніж перейти до розповіді про ціни на тури в Таїланд, відзначимо одну важливу деталь: чудова, самовіддана і практично всемогутня служба підтримки туристів коштує всього 0 рублів на добу.Це не помилка. Всім туристам, які купили путівку в Тайланд в компанії «Коктейль Мандрів», особистий менеджер, готовий вирішити всі виниклі питання, надається безоплатно.Тобто - задарма.

   

  Ціни на путівки в Таїланд в 2014

  Майже всі туристи вважають, що купити дешеві тури в Таїланд в 2014 - є щось само собою зрозуміле.Так, безумовно, Таїланд - не саме дороге напрямок з Іркутська.Але не більше того. Більшість туроператорів, у свій час, розпродувало тури в Таїланд практично за собівартістю.Робилося це для того, щоб завоювати любов і довіру туристів. Однак ситуація склалася дещо інакше - тепер всі туристи бажають полетіти на відпочинок в хороший готель за 14 000 рублів на двох.Що, в принципі, в сучасних реаліях, неможливо.  

  У виграші від такої ситуації залишаються тільки не дуже добросовісні турфірми, які раз у раз забувають включити в тур: страховку, трансфер, харчування або навіть переліт. При виборі туру в Тайланд обов'язково потрібно пам'ятати, що всі турфірми Іркутська мають однакові пропозиції. Всі туристичні компанії працюють з туроператорами, тому ніхто не може пропонувати ексклюзивні готелі або ціни - вони на всіх одні.

  Источник: cocktail-tour.ru

Похожие статьи:

 1. Відпочинок на Морі Тайланд
 2. Підібрати Тур Таїланд
 3. Знайти Тур в Тайланд
 4. Бібліо-Глобус Тури в Тайланд
 5. Тури на листопад Тайланд