Екскурсії в Таїланді Пхукет

Путівки і тури в Пхукет
Пхукет один з найбільших островів Таїланду. До нього можна дістатися або на літаку з Бангкока, що забере у вас годину часу, або ж можна скористатися нічними експресами.

Немає нічого дивного в тому, що відпочинок в Таїланді і на Пхукеті був і залишається надзвичайно популярним.На острові створені ідеальні умови для самого веселого проведення часу.Тут побудовано безліч магазинів, барів і ресторанчиків. Відкриті бари і нічні дискотеки.Відвідувачам пропонується подивитися найяскравіші розважальні вистави.

 

Якщо ви вибираєте тури в Тайланд на Пхукет , значить ви вибираєте комфортний і при цьому, вельми насичений відпочинок.Готелі тут на будь-який смак. Від самих елітних і дорогих, до затишних і доступних за ціною.

 

Для всіх хто любить проводити час шумно і активно, ідеально підійде найпопулярніший пляж острова - Патонг.Проте відпочинок в на Пхукеті, відрізняється небувалим різноманітністю, і кожен тут знайде те, що шукає.І якщо вам до душі більш спокійне проведення часу, то вибирайте мальовничий пляж Панва.
Найпопулярнішим видом відпочинку на острові, є занурення під воду з аквалангом.Мальовничі лагуни, безліч невеликих прилеглих острівців, скелі та печери - все це робить Пхукет неймовірно барвистим місцем і цікавим навіть для тих, хто часто бував тут.Можливості для дослідження необмежені!

 

На острові організовані екскурсії по різних і досить численним природним паркам, кожен з яких має свої відмінні привабливі риси.Так само, незабутніми будуть похід в зоопарк або прогулянка по знаменитому на весь світ, саду метеликів.А на зміїної фермі можна побачити надзвичайне шоу і дізнатися багато цікавих фактів.

 

Приїжджайте на Пхукет в будь-який час року! Вас завжди тут чекають - насичений відпочинок і найяскравіші враження!

Источник: www.turskidki-online.ru

Похожие статьи:

  1. Екскурсія в Таїланді
  2. Екскурсії в Таїланді Паттайя
  3. Екскурсії в Таїланді на Пхукеті