Які Екскурсії Відвідати в Таїланді

Які екскурсії в Паттаї варто відвідати?
так як за одну поїздку              

Знаю що екскурсій в Паттайя маса, але відпочивати ми будемо всього 10 днів, і все подивитися точно не встигнемо.Треба ж ще й покупатися і позасмагати. От і хочеться дізнатись на які з визначних пам'яток варто подивитися в першу чергу.

         

Поїздку на Кавй беріть обов'язково дводенну.На острів Самет звичайно можна, але замість цього можна своїм ходом сплавати на острів Ко-Лан на поромі (30 хвилин в одну сторону), де знайдете не менш красиві пляжі такі як Тієн і сама.Ще рекомендую відвідати ботанічний сад Нонг-Нуч - туди є екскурсії, але можна теж своїм ходом дістатися без проблем.

      Настя        

Екскурсія на річку Квай і поїздка на острів Самет!

      Алена        

Парк Нонг Нуч (Нонг Нуч) дуже добре поєднується з відвідуванням храмового комплексу Ват Yansangwararam.Знаходяться вони якраз в одній стороні від Паттаи, от тільки самостійно туди їхати сенсу немає, там дуже цікава історія і краще відвідувати цю пам'ятку в складі групи з екскурсоводом.Зазвичай комбінована екскурсія включає в себе ще й відвідування фабрики матраців і в підсумку тривати цілий день.

 

На рахунок Квая Ви подумайте, при відпочинку всього в 10 днів, чи варто Вам витрачати цілих 2 дні на річку чи ні.Хоча екскурсія безперечно хороша.

      Ліка        

За 10 днів звичайно всього подивитися не вийде, особливо шкода було б витрачати дні відпочинку на виснажливі багатоденні екскурсії.Спробуйте з'їздити на кілька оглядових екскурсій, відвідайте сад тропічних фруктів і сад орхідей Нонг Нуч.Шоу трансвеститів Тіфані і Альказар теж заслуговують на увагу. Острів Ко Лан рекомендую, можна туди їхати і без екскурсії.Інші дні відпочиньте на пляжі і сплануйте які екскурсії будете відвідувати наступного разу.

      Странник        

На Квай можна з'їздити, в Бангкок одноденну екскурсію з відвідуванням королівського палацу і всяких там храмів, на острови можна своїм ходом сплавати на Ко Лан або на Самет.Це вже буде 4 дні повністю зайняті. Крім усього можна сходити на різні шоу такі як Альказар (шоу трансвеститів) або Тіфані.Є більш дорослі шоу якщо Вам цікаво.

   

Источник: turtella.ru

Похожие статьи:

  1. Екскурсії з Районга Тайланд
  2. Екскурсії від Пегаса в Таїланді
  3. Екскурсії Анекс Тур в Таїланді