Кращі Курорти Таїланду

Plyaji Tailanda

Пляж Kaw Kwang на Ланте (Тайланд) Нас часто запитують «Який пляж в Таїланді вибрати», настав час відповісти цією статтею.

 

Узбережжя Таїланду простягнулося на тисячі кілометрів і омивається двома морями - Андаманским і Південно-Китайським (в Сіамською затоці).Воно настільки різноманітно, що кожен знайде собі райський куточок: і шанувальник «дикого» відпочинку, і любитель комфорту з усіма зручностями (шезлонги, парасольки від сонця, ресторани на узбережжі, дорогі готелі).

 

Крім того, є безліч островів, де пляжі Таїланду ще краще.Пояснюється це просто - дістатися сюди складніше, ніж на материкові курорти (доводиться плисти на поромі, іноді кілька годин), туристів менше, а значить не так зіпсовано море та узбережжя цивілізацією: сміттям, натовпами людей і відсутністю зелені.

 

Оскільки пляжів в країні кілька сотень, то в одній статті неможливо розповісти про всіх.Тому ми обмежимося лише десятком, зате найкращими, цікавими і красивими для туристів.В огляді представлені як відомі на весь світ, так і менш популярні (але від цього нітрохи не гірше, а навіть краще).Також дані посилання на курорти, де все більш докладно розказано і де ви зможете побачити набагато більше фотографій.

 

Після прочитання статті бувалі скажуть, що не вистачає того чи іншого пляжу і що його непогано було б включити в наш Топ-10.Так, у кожного свої смаки і для вас всього на сайті описано близько сотні узбереж Сіамської затоки і Андаманського моря.Плюс до цього є і відео, яке поступово додається. Як кажуть, шукайте своє «баунті».

 

Пляж Джомтьен (Паттайя, Тайланд) Топ-10 пляжів Таїланду

 

Кращі пляжі Таїланду розташовані далеко від великих міст і гучної життя.Такі місця, в основному, присутні на островах, хоча є і на материку (наприклад, в Као Лак і Крабі).І почнемо ми саме з материкових.

 

Пляж Джомтьен (Паттайя)

 

Цей пляж знаходиться в знаменитій Паттаї - самому російською курорті Таїланду.Місто приваблює своєю дешевизною на все: готелі, їжа, шопінг. Оскільки народу дуже багато, то головне узбережжі під зав'язку заповнене туристами.Тому краще відпочивати в районі Джомтьєн, який розташований в декількох кілометрах на південь від міста.Тут набагато спокійніше, людей менше, за півкілометра від узбережжя починаються зелені луки, де немає ніяких споруд.

Источник: pattayatrip.ru

Похожие статьи:

  1. Молодіжні Курорти Таїланду
  2. Основні Курорти Таїланду
  3. Пляжні Курорти Таїланду
  4. Всі Курорти Таїланду