Тайланд Вартість Путівки

Путівки в Тайланд і В'єтнам подешевшали вдвічі
Путевки в Таиланд и Вьетнам подешевели вдвое  ((Н3)) ХВИЛИНИ в Таїланді і Vetnam podeševeli Удвох  

Якщо Детальніше на початку березня в Таїланді для туристів rossijskih puevka Stoia 80000 рублів на двох, то зараз цей тур обійдеться парі в 50.000.

 

Головна заповідь туриста говорить: готуй сани влітку, а турпутевку бери в останній момент.Так зекономиш. Ось і знову ця аксіома працює безпомилково! Рівно місяць тому благовіщенські турфірми заявили про підвищення вартості путівок на популярні тури у амурчан.Так, поїздка до В'єтнаму на двох підстрибнула аж до 120 тисяч рублів, в улюблений Таїланд-до 80 тисяч.Але індокитайські прошествия знову все обернули з голови на ноги.

 

Дійсно, вартість путівок на азіатські курорти помітно знизилася.Так, сьогодні в Таїланд удвох можна виїхати за 49 - 51000 рублів. По гарячих путівках - і зовсім за 19 тисяч на одного! - Розповіли «КП» в одній Благовіщенській турфірмі.- Знизилася і ціна путівок до В'єтнаму. Наприклад, тур з останнім вильотом з Благовєщенська на 9 квітня обійдеться всього в 55 тисяч рублів на двох.

 

Нагадаємо, прямі рейси з Благовєщенська до В'єтнаму в літній період цього року будуть скасовані.Останній рейс запланований на 9 квітня. В інший час літаки будуть перекинуті на інші, більш популярні у жителів Приамур'я напрямки.Але, як уточнили туроператори, можливо, восени чартерна програма знову буде запущена.

 

А ось причина такого різкого зниження цінника банальна - через дорогі путівок амурчанам довелося відмовитися від відпочинку в цих курортних містах.

 

- Турфірми виставляють такий цінник на путівки, які їм пропонують туроператори.А цінова політика туроператорів залежить від пропозицій готелів та приймаючої сторони.Зараз, наприклад, виходить, що через низьку наповнюваність готелю і не такого активного потоку туристів знижується цінник.Все просто! - Пояснили в турагенції. - А що стосується В'єтнаму, то, мабуть, на останній чартерний рейс теж не так багато бажаючих!

Источник: www.aviotravel.ru

Похожие статьи:

  1. Тайланд Скільки Варто Путівка
  2. Тайланд Палаюча Путівка
  3. Тайланд Карта Курортів
  4. Тайланд Екскурсії Ціни
  5. Тайланд Вартість Тура