Тайланд Відпочинок Готелі Ціни

Екзотичний відпочинок в Таїланді для жителів Пермі та області

Сноркелинг в Тайланде Відпочинок в Таїланді - це невисокі ціни і розвинена секс-індустрія.Ні з чим не зрівняється яскраве нічне життя Бангкока і Паттайї. Відпочинок в Таїланді - це самобутня культура і традиції, величезна кількість Буддійських святинь і храмів.

 

Королівство Таїланд, в давнину носило назву Сіам - казкова країна, що поєднує в собі величезну кількість пам'яток історії, первозданних тропічних красот і об'єктів сучасної цивілізації із західноєвропейським комфортом.

 

Тайланд - найпопулярніша з екзотичних країн. Тайланд називають «країною усмішок».А все тому, що в очі кидається безліч усміхнених людей. Посмішка на обличчі тайця незмінна.

 

Клімат в Таїланді тропічний, і рік умовно ділиться на три основних періоди: жаркий (більше +30 ° С) - з березня по травень, дощовий - з червня по жовтень (+30 ° С), прохолодний (+25 -30 ° С) - з листопада по лютий.Туристичний сезон відпочинку в Таїланді починається десь в середині грудня, а закінчується приблизно в кінці лютого, але тури в Тайланд популярні цілий рік.

 

Отдых в Тайланде с вылетом из Перми Активний відпочинок в Таїланді

 

Курорти Тайланда - це одне з найкращих місць у світі для дайвінгу та снорклінга.Королівство омивається з півдня Сіамською затокою Південно-Китайського моря, а із заходу - Андаманским морем (Індійський океан).Більшість дайвінг-центрів розташовано в Паттаї (Сіамський затоку) і на острові Пхукет (Андаманское море).Кращий час для дайвінгу на Андаманському морі - з листопада по травень.

Відпочинок в Таїланді

 

У того, хто відпочиває в Таїланді вперше, очі будуть довго розбігатися в усі сторони від великої кількості абсолютно незвичайних, а головне недорогих товарів.Тут важливо знати, чого тобі просто «дуже хочеться», а що дійсно необхідно.Крім того, з тайцями можна торгуватися скрізь, навіть у державних магазинах.Як правило, при вмілому підході ціну речі можна «скинути» рази в три-чотири.

 

Тайський масаж - це задоволення поза категорій. Якщо Ви придбали тур в Тайланд, то неодмінно повинні хоч раз випробувати на собі його чудотворне дію.Мистецтво тайського масажу налічує вже кілька сотень років. Майстри століттями відточували його в буддійських монастирях.

Источник: hot-tour.perm.ru

Похожие статьи:

  1. Тайланд Відпочинок Взимку
  2. Тайланд Відпочинок жовтня
  3. Тайланд Відпочинок з Дітьми