Відгуки на Відпочинок в Таїланді

Таїланд Камала Відгуки

Карта Пхукета на русском языке Туризм в Таїланді: Пхукет - Камала, Камала Біч - Реалія tajskih курорти, Гість

 

Примітка Це - Команда "vpečatlenij" Соланкі по uvidennogo нам Městečko Камала (Пхукет, Таїланд) для всіх під час нашої подорожі, т.е. з 11 березня по 16 березня 2014 року. Все описане, розказане і представлене нижче - чисто наш особистий погляд на речі виходячи з нашого власного "світосприйняття" і досвіду подорожей.

 

Невеликий населений пункт Камала знаходиться приблизно в 7 км від Патонга.Сам пляж Kamala Beach розташований між маленьким пляжем Surin Beach і шумним і відомим на Пхукеті пляжем Patong Beach.

  Пхукет Камала Отзывы  

Інтернет zaâvlâet на мовчання: ... Камала Біч - один з найкрасивіших пляжів острова Пхукет в 10 хвилинах їзди на північ від Патонга šumnogo ...

 

Пхукет Камала Отзывы Нуууу ... Гарний - може бути і так, "море-сонце-і-пісок" - воно завжди красиво, але от щодо "самий" і особливо щодо його чистоти, тут виникають великі сумніви.Що пляжі в Патонге, що в Карон, що в Камала і т.д. - Одна малина ...

 

Пляж Kamala Beach як і його "побратими" точно так же усіяний платними лежаками і парасольками, на березі купа човнів, (на "наш смак і колір") тут теж багато народу, всі досить таки просто і нехитро, і ще тут відливи бувають, а вони не шпарко приглядную оголюють частину пляжу.

 

Нижче на фото: Пляж якраз під час відливу.

 

Що стосується чистоти - Тема з ранку раніше влаштовував собі пробіжки від нашого резорту до мису Сінг і назад, т.е. пробігає по всьому пляжу, потім окремо поділиться враженнями.

 

Пхукет Камала Отзывы А ще ми перекинулися слівцем з відпочиваючої тут вже тижні як три російською жінкою, так вона перед тим як уютненько влаштуватися на лежаку тут на пляжі спочатку влаштовувала "зачистку навколишнього її території", кожен божий день прибирала скла від пивних пляшок та інше сміття.Ось вам і чистота місцевих тайських пляжів ...

 

Що стосується нас - тут у Камалі на пляжі ми не відпочивали, навіть в плани не входило, тільки ранкові пробіжки і пару раз піші прогулянки з резорту до пляжу і назад.Загалом - і тут на пляжі в Камалі не знайшли щось таке-таке особливе.Заради такого пляжу спеціально їхати сюди на відпочинок в Камалу - точно не варто того.

 

Тепер пара слів про сам населеному пункті Камала (Пхукет, Тайланд).

 

Його можна умовно розділити на дві частини: сам містечко і його курортна зона.

 

Net-мережа, Резорт "Royal Embassy Resort & Спа "в Которі Мій Tam Zili, залишити тільки позитивні враження Тут somnenija чиста.

Источник: www.natalyvlad.com

Похожие статьи:

  1. Сезон Відпочинку в Таїланді
  2. Дівчата на відпочинку в Таїланді
  3. Молодіжний Відпочинок в Таїланді
  4. Кращий Відпочинок в Таїланді
  5. Відгуки про відпочинок в Таїланді