Відпочинок в Таїланді Пхукет Ціни

Куди краще поїхати Пхукет або Паттайя, відпочинок в Таїланді

Тайланд карта Неважливо куди ви поїдете - в Паттайї або Пхукет, раз ви вибрали королівство Таїланд, то незабутній відпочинок вам вже гарантовано! А тепер спробуємо розібратися, куди ж все-таки для вас буде краще відправитися?

 

У Таїланді завжди добре, завжди тепло і завжди екзотично.Клімат в двох найпопулярніших туристичних зонах країни Пхукета і Паттайя майже не відрізняється, тільки в березні на пляжах острова Пхукет можуть бути великі хвилі, які істотно ускладнюють купання.

 

Що стосується пляжів, то, звичайно ж, на Пхукеті вони краще, море чистіше, вода прозоріше.У Паттайя доведеться купатися або в басейнах, або їздити на острови (проблем з цим немає).Лежаки і шезлонги майже всіх пляжів країни можна взяти за додаткову плату.

 

Пхукет остров Переліт що до Бангкока (при турі в Паттайї), що до Пхукета майже однаковий і займає близько десяти годин.Віза в Таїланд не потрібна, що значно збільшує попит на цю приголомшливу країну.Якщо ви плануєте вирушити в Паттайї, то бюджет поїздки починається від 25 тис.рублів на людину, а от за Пхукет доведеться заплатити майже в два рази більше.

 

Митні правила ввезення не відрізняються від правил відвідування інших країн.А от при вивезенні слід знати, що забороняється вивозити з країни зображення Будди, вироби зі шкіри тварин, що охороняються і слонової кістки.До Росії з королівства не можна ввозити фрукти і овочі (хоча багато туристів примудряються це робити досить успішно).

 

Що стосується шопінгу, то найкраще він в Бангкоку, потім вже в Паттаї.На Пхукеті звичайно теж є магазини, але ціни тут в два рази вище.По перше це курорт з більш високим рівнем, та й доставляти товари припадає на водному транспорті, що теж впливає на ціну.Тут дорожче все: послуги, їжа, житло, оренда авто і інше.

 

З Таїланду традиційно привозять різноманітні вироби з дерева тика, чай, вироби з латексу і перли, при покупці якого варто бути дуже уважним, щоб не потрапити на підробку.Вироби з перлами краще купувати в спеціалізованих магазинах.

Источник: www.inturistka.ru

Похожие статьи:

  1. Відпочинок в Таїланді Дешево
  2. Відпочинок в Таїланді Фото Відгуки
  3. Відпочинок в Таїланді Путівки
  4. Відпочинок в Таїланді на Пхукеті