Тайланд Влітку Відпочинок

5 причин, по яких варто їхати відпочивати в Тайланд влітку

Багато хто збирається їхати відпочивати влітку за кордон обмежують свій вибір широко відомими курортами Туреччини та Єгипту.При слові Тайланд вони всіляко починають відмовлятися, нібито в одній турфірмі їм розповіли, що в Таїланді зараз жарко і нескінченні зливи.

 

Я, як людина не раз, що побував у цій чудовій країні, хотів би навести кілька доводів ЗА відпочинок в Таїланді влітку. Отже:

 

1. Ціна. Попит на путівки в Таїланд влітку різко знижується, і дійсно для багатьох російських літо в Таїланді - не сезон.Однак для вас це означає, що ви легко зможете знайти хорошу путівку за дуже прийнятними цінами.Особливо рекомендую їхати в міжсезоння: квітень - червень, коли погода ще передбачувано стабільна, а ціни приємно низькі.

 

2. Погода. Всі ми знаємо, що в тропіках влітку починається сезон дощів.При цьому всі ми згадуємо, як у нашій країні можна годинами просидіти біля вікна, і не дочекатися, коли закінчиться дощ.Так от сезон дощів в Таїланді це щось інше, зазвичай на півдні країни дощі в цей період носять короткочасний характер (5-10 хвилин) і проходять не так часто як ми уявляємо.

 

3 температура. Середня температура влітку в типах Таїланд варіюються в межах 30-35 градусів, порівнянної TAKOJ ж у Туреччині та Єгипті.

 

4. Кількість туристів. Для когось це плюс, для когось - мінус, але кількість туристів влітку значно менше, ніж взимку, при цьому в основному це іноземці.Це можливість більш спокійного відпочинку, або взяти участь у грандіозних розпродажах в торгових центрах.

 

5. Природа. Влітку, коли вологи достатньо, природа просто оживає і переливається усіма барвами.На це просто варто поїхати і подивитися. Слова тут зайві.

Источник: chungachang.ru

Похожие статьи:

  1. Тайланд Відпочинок Фото
  2. Тайланд Коли Сезон Відпочинку
  3. Тайланд Дешеві Тури
  4. Тайланд Розвиток Туризму
  5. Тайланд Тури на Новий Рік