Відпочинок в Таїланді Крабі

Інформація про курорт Крабі - Таїланд: відгуки, пляжі і погода

Отзывы и впечатления о провинции Якщо ви збираєтеся в незабутню подорож в один з найбільш чарівних курортів світу Крабі - Таїланд, вам можна тільки позаздрити.Все, про що тільки може мріяти турист, який відправляється на відпочинок в екзотичну країну, тут є в найяскравіших і прекрасних проявах.Незвичайно м'який пісок просто нереально білого кольору, синьо-зелене море з найчистішими водами, справжня тропічна рослинність, всілякі водні розваги, кращі готелі, пляжі з чудовим сервісом і багато-багато іншого.Якщо почитати захоплені відгуки про Крабі - Таїланд тих, хто там вже побував, неодмінно захочеться туди з'їздити.

 

Перш за все хотілося б сказати, що Крабі це не острів, а провінція яка розташовується на півдні Таїланду.На жаль багато хто вважає її саме островом, не є винятком і деякі з великих Російських тур.операторів. Так що як би сильно Вам не хотілося потрапити саме на острів Крабі - Таїланд, це не можливо. Пляж Ао Нанг Але, прочитавши вище написану інформацію, можна сміливо стверджувати, що гірше на Крабі від цього не стало.

 

Погода на Крабі

 

Щоб насолодитися відпочинком на цьому чарівному курорті Крабі в Таїланді, потрібно мати на увазі ту погоду, яка може вас там очікувати в різні сезони.Адже це тропічна країна з усіма витікаючими звідси наслідками в плані погоди: будьте готові до двох різних сезонах цього курорту - сухому і вологому.

Источник: triptothai.ru

Похожие статьи:

  1. Відпочинок Тайланд Самуї
  2. Відпочинок в Таїланді на Пхукеті
  3. Відпочинок в Таїланді Путівки
  4. Відпочинок в Таїланді Влітку
  5. Відпочинок в Таїланді Зараз