Курорт Крабі Таїланд

Ао Нанг - Курорт в Крабі, Таїланд

Дорога между Краби Тауном и Ао Нангом в стиле Коли ми збиралися в Таїланд на півроку, то ми перечитали чимало статей в рунеті і англомовному Інтернеті.Велика частина інформації - звичайно ж, відгуки від тих, хто їздив в Тай по турпакета на 10-20 днів.В основному туристи відвідують самі розкручені курортні зони - Паттайя або Пхукет, рідше Самуї.

 

Довгострокові туристи, «зимівники» і експати найчастіше пишуть про той же Пхукет, Самуї, Пангало або північ країни, наприклад, Чіангмай.Про провінцію Крабі інформації було чомусь замало, хоча ця місцевість вважається самої мальовничій в Таїланді.

 

Ао Нанг, чуть в стороне от главной улицы и уже тишина! =) Сьогодні хотілося б заповнити цей пробіл і написати про Ао Нанг.Це невеликий туристичний містечко, в якому ми прожили більше місяця, і околиці якого вразили нас своєю красою і кількістю цікавих для відвідування місць.Отже, в цій статті шукайте відповіді на поширені питання по Ао Нанг, а також читайте про все, що допоможе вам представити Ао Нанг таким, який він є.Сподіваюся, ця стаття допоможе вам зробити вірні висновки (чи варто особисто вам їхати в Ао Нанг).

  Главный пляж Ао Нанга - очень милый, но многолюдный  Нетто ((Н3)) Ао Нанг Крабі Це або?  

, і те, і.

 

З одного боку, Ао Нанг - це окреме містечко, який знаходиться в провінції Крабі.З іншого боку, іноді, коли кажуть «Крабі» - мають на увазі всю провінцію, а іноді - головне місто провінції, який називається точно так само.Для зручності сам «столичний» провінційне містечко найчастіше стали називати Крабі Таун (в перекладі «town» - це «містечко»).Тобто - місто Крабі і провінція Крабі - це різні речі. На зразок того, як Мехіко - столиця Мексики.

 

Ао Нанг славится своими потрясающими закатами відстань від Ао Нанг в Крабі (від vиezda навколо МІСТА щоб vaezda в кольорі Другое) sostavlyaet 12 кілометрів, CHTO Legko можна proverity ЧЕРЕЗ Hood kartи.

 

Втім, подалі від набережної в Ао Нанг можна знайти місцеві ринки з цілком прийнятними цінами на багато видів товарів.Також в Ао Нанг є невеликі магазинчики під назвою «Seven-Eleven» і подібні.

Источник: aloha-family.com

Похожие статьи:

  1. Курорт Паттайя Таїланд
  2. Курорт Самуї Таїланд
  3. Курорт Хуа Хін Таїланд