Екскурсії в Таїланді Крабі

VISTA-Зорге • туристичне агентство

Krabi Серед визначних пам'яток Крабі варто згадати національні парки Than Bokkharani, Khao Phanom Bencha.Флора і фауна в національних парках дивовижна! Невеликі водопадики, ставки, оточені бурхливою рослинністю, озера, на яких цвіте справжній лотос - все це чекає вас в національному парку.Пам'ятайте, що він прирівняний до заповідника, і ведіть себе відповідно.Тут багато рідкісних рослин, з якими необхідно звертатися дуже дбайливо.Туристи, які купують тури з Ростова-на-Дону в Тайланд, можуть побродити по стежках, присісти в тіні дерев, влаштувати пікнік.

 

Цікавим стане подорож до печери Tham Phra Nang Nok, Tham Sua. Ця печера серед туристів, які купують тури з Ростова-на-Дону в Тайланд, відома як печера тигра.Тут були знайдені сліди, які нагадують сліди тигра величезного розміру.Зараз у печері організований монастир. Дуже цікаве місце, яке відкрито для відвідування туристів, які купують тури в Тайланд з Ростова-на-Дону.Тут можна побачити унікальний храм монастиря. Піднятися в храм можна тільки по 1272 східцях, які видовбані з вапняку і приведуть туристів прямо до ноги величезного Будди. Khao Phanom Bencha Таємничість, загадковість, східний колорит - тут є все це в одному місці!

 

Інший відомий храм в провінції Крабі - це Wat Klong Tom.Він знаходиться на сході. На місці цього храму довгий час велися розкопки.Всі артефакти тепер виставлені в музеї при храмі. Туристи, які обрали тури в Тайланд з Ростова-на-Дону, можуть помилуватися на все це, дізнатися, як і де виникли перші поселення в Таїланді.Справжні туристи просто зобов'язані його відвідати!

 

Великою популярністю серед туристів, які обирають тури в Тайланд з Ростова, користуються екскурсії на острови Пхі-Пхі.Це найкрасивіші місця, де можна прогулятися, зайнятися дайвінгом або риболовлею.Детальніше про екскурсію на острови Пхі-Пхі читайте Тут.

 

Любителям дайвінгу, які обрали тури в Тайланд з Ростова-на-Дону, тут теж є, де розвернутися.Серед дайверів відома бухта Pi - Le і Lo - Sa - Ma. Тут можна просто попірнати, скупатися, або зайнятися підводним плаванням і зануренням.Підводний світ в цих місцях прекрасний.

 

При бажанні туристи, які купують тури з Ростова-на-Дону в Тайланд, можуть вибрати екскурсію в звичайну місцеву село.Тут можна познайомитися з побутом місцевих жителів, взяти участь в рибалці, побачити, як вони ловлять рибу, і потім її готують.Чим займаються жінки і діти.

Источник: travelrostov.ru

Похожие статьи:

  1. Екскурсія в Таїланді
  2. Екскурсії в Таїланді Паттайя
  3. Екскурсії в Таїланді Пхукет
  4. Екскурсії в Таїланді Відео