Тури в Тайланд в Липні

Тайланд в липні: відпочинок, тури, путівки, ціни
заказать тур  

Тайланд в липні

 

Погодні умови в липні благоприятствуют проведенню, як екскурсійних турів, так і пляжного відпочинку в Таїланді.Середня денна температура становить близько 30 градусів. Цей місяць вважається піком сезону дощів.Погода характеризується підвищеною вологістю, тому й сезон називають вологим.Відпочинок в Королівстві Таїланд в липні абсолютно нічим не поступається зимового або весняного відпочинку тут же.

 

Відпочинок в липні на тайських курортах

 

Найменшою кількістю опадів характеризуються курорти Сіамської затоки, такі як Пханган, Самуї і Тао, тут вас чекає спокійне море.Це робить район найбільш оптимальним для відвідування відпочиваючими в самий розпал літа.Якщо ви вирішили відпочити в Таїланді в липні, необхідно заздалегідь визначитися з типом відпочинку.Щоб спокійно відпочити, слід їхати на острови. Найкрасивішим вважається острів Самуї. Пляжі тут прекрасно підходять для комфортного купання і занять підводним плаванням.У липні найбільш захоплюючим і популярним розвагою на Самуї є сафарі.
У липні прекрасно можна відпочити і на острові Пханган. Його роблять популярними доглянуті пляжі і чудові умови для занять дайвінгом.Ще одним популярним серед дайвингистов островом вважається Пхукет.Тут можна насолодитися багатством підводного світу.  
Західні узбережжя Таїланду в цей час облюбували серфінгісти, оскільки море в липні покривається величезними хвилями.Рафтингом ж можна зайнятися в тайській провінції Пханг-Нга, де річка стає дуже повноводною.
Для туристів, котрі активне нічне життя, прекрасно підійде Паттайя.Тут знаходиться величезна кількість барів і галасливих дискотек, що дозволяють відпочити ще й тілом, а не тільки душею.
На початку липня в країні відзначають свято Асалаха Пуджа. Він супроводжується проведенням процесій, в ході яких кожен несе в руках свічки.Всі святкування супроводжуються народними танцями. Свята тривають до кінця місяця: в середині - Кхао Пханса, а в кінці - День народження принца.Все це надає відпочинку в Королівстві Таїланд додаткову родзинку.

Источник: www.mobitur.ru

Похожие статьи:

  1. Тури в Тайланд Вартість
  2. Тури в Тайланд від Пегаса
  3. Тури Тайланд Пхукет
  4. Тури Тайланд Пегас
  5. Тури в Тайланд Самуї