Сезон Відпочинку в Таїланді

Сезон отдыха в ТайландеЗагадкове держава Таїланд на сьогоднішній день дуже шанують російські туристи.І це не дивно, адже безліч різноманітних варіантів проведення дозвілля з користю і задоволенням, починаючи з дайвінгу на островах, пошуками істини і просвітлення в древніх храмах, і закінчуючи секс - турами і цілодобовими розвагами на відкритих і танцювальних майданчиках, сюди ж додаються ресторани і бари.

 

І коли виникає думка, що, здавалося б, що всі дороги вже уторовано, відчуття що нічого загадкового і незвіданого не збереглося, що все поставлено на комерційну основу, в Таїланді багато екзотики, неординарності, просто потрібно грамотно підібрати тур.Крім того, останнім часом Таїланд пропонує непогане співвідношення цін і послуг для туристів, що приїжджають сюди для проведення оздоровчих процедур.

 

Клімат Таїланду

 

Климат Тайланда Безсумнівно, великий вплив надає і той факт, що люди, які мають громадянство Російської Федерації з 24 березня 2007 для туристичних цілей з терміном перебування не більше тридцяти днів візу оформляти не потрібно.При перетині кордону необхідно буде тільки надати для огляду паспорт з терміном дії не менше шести місяців з моменту в'їзду та належним чином оформлену міграційну карту.

 

Пляж Камала Біч є одним з кращих місць для відпочинку, як для екстрималів, так і для подружніх пар з дітьми.

 

В країні виділяють два типи клімату, тропічний мусонний і тропічний.Виділяються три сезони відпочинку в Таїланді:

 

Климат Тайланда Для нього характерна температура близько 42 градусів Цельсія.Діє з березня по травень. Це час найбільше підходить для любителів дайвінгу, оскільки в цей час найчастіше можна відобразити морських черепах, величезних скатів, рифову акулу.

 

Коли приходить пора квітня, починає активно розмножуватися планктон, тому видимість у воді кілька погіршується.До того ж у цей час, 13 - 15 квітня, зустрічається традиційний Новий Рік, і існує давня традиція, згідно з якою люди бажають один одному добра і щастя, обливаючи водою; важливо це врахувати.У травні відзначається релігійне свято День народження Будди. До кінця місяця, як правило, стоїть спекотна сонячна погода.

 

Триває з червня по жовтень, найбільш ймовірна температура 26 - 32 градуси.Повітря стає вологим, задушливим. Краще не вирушати на море, так як воно стає неспокійним.Короткочасні затишшя непередбачувані, приходять кілька днів, на час припинення дощів.У червні варто відвідати провінційне поселення Крабі.

Источник: kurort-vostoka.ru

Похожие статьи:

  1. відпочинок Таїланді
  2. Дівчата на відпочинку в Таїланді
  3. Кращий Відпочинок в Таїланді