Тайланд Річка Квай Екскурсія Фото

Всі екскурсії Паттайї >> Річка Квай

Экскурсии в Паттайе на реку Квай Дуже насичена програма екскурсії на річку Квай не дає вам занудьгувати незважаючи на довгі переїзди.За 2 дні ви проїдете на автобусі 900 кілометрів, але самі переконаєтеся, це того варто.

 

Перша зупинка - плавучий ринок. Район називається Дамнин Садуак або "комфортна королівська дорога".Тут прокладено безліч водних каналів. Экскурсии в Паттайе на реку Квай Пересуватися по каналах ви будете на тайських довгохвостих моторних човнах, які для тайців є типовим засобом пересування по каналах і іноді навіть по морю.За 30 хвилин поїздки ви побачите тайські традиційні будинки на палях, поринете в справжній тайський побут, безліч торгових лавок запропонують вам місцеві сувеніри кустарного виробництва.

 

Майже відразу після плавучого ринку буде зупинка на королівській тикової фабриці.Ви побачите сам процес виробництва виробів з дерева тика і зможете оцінити шедеври тайських червонодеревців.Це місце швидше потрібно розцінювати як музей або центр тайських ремесел, які безумовно заслуговують на увагу через якість виконання і художньої цінності виробів.

 

Экскурсии в Паттайе на реку Квай Після цього належить 2-х годинний переїзд і обід.Відразу після обіду ви опинитеся в заповіднику Ераван. На території заповідника розташований найбільший комплекс каскадних водоспадів в Таїланді, який розтягнутий на 1, 5 кілометра і має 7 рівнів.Вода у водоспадах прохолодна, але цілком підходить для купання, ви зможете освіжитися після переїздів.

 

На завершення першого дня подорожі ви заселяєтеся в плавучому готелі на річці Квай.Крім самих будиночків, де ви будете ночувати, тут є ресторан з невеликим баром, масажна і басейни з прісною водою. Экскурсии в Паттайе на реку Квай Обстановку в думках не можна назвати шикарною, але всі необхідні зручності присутні: туалет, душ з гарячою водою, ліжка з чистою постільною білизною.Вранці вас чекає поїздка на величезному плоту по річці Квай до невеликого водоспаду, який впадає прямо в річку з висоти приблизно 3-х метрів.Пліт підійде впритул до водоспаду і можна буде постояти на краю плота під природним душем.Також всі бажаючі зможуть проплисти за течією річки Квай в рятувальних жилетах 1, 5 кілометра.

Источник: www.pattaya-cheap-tour.ru

Похожие статьи:

  1. Тайланд Пхукет Екскурсії Відгуки
  2. Тайланд Бангкок Екскурсії
  3. Тайланд Оглядова Екскурсія
  4. Тайланд Відпочинок Фото