Тайланд Відпочинок Дешево

У Тайланд самостійно
Фото: stev.ie Багато собі задають питання, як відпочити в Таїланді самостійно, не вдаючись до допомоги турагентств?! Як з'їздити до Таїланду самостійно дикуном?  

Один раз спробувавши, самостійну подорож, люди на все життя відмовляються від послуг турфірм!

 

Отже, що для цього потрібно:

 

1.Забронювати квиток

 

2. Забронювати готель

 

3.Придбати страховку

 

4. Віза

 

5. Екскурсії

 

А тепер детальніше:

 

1.Забронювати квиток

 

Забронювати квиток найлегше і дешевше зробити через інтернет.

 

2. Забронювати готель

 

Для того щоб відпочити в Таїланді, вам необхідно житло.Якщо ви бекпекер або по-російськи - бюджетний мандрівник, то ви можете пошукати найдешевше житло вже на місці, так як забронювати його заздалегідь вам не вдасться.Найдешевше буде зупинитися в гест-хауса або ж зняти квартиру.І чим гірше район і саме житло, тим дешевше буде проживання.

 

Але так як більшість людей їдуть в Тайланд відпочивати, то вони хочуть мати певний рівень комфорту.Це передбачає наявність у готелю хоча б трьох зірок і вище.

 

Далі розташування готелю має величезне значення, особливо в Паттаї.У нас на сайті можете завантажити карту готелів Паттайя безкоштовно. Якщо ви любитель нічного життя, то готель потрібно вибирати недалеко від Walking street, т.е. в центрі. Якщо ви їсте в Тайланд з сім'єю і не упаси Боже з дітьми, то селитися потрібно на Джомтьене або на Наклуа - подалі від повій і приставучих ледібоев.

 

Дешевше буде забронювати готель не на сайті самого готелю, а через систему бронювання готелів.Наприклад, у нас на сайті можна забронювати готель через одну з найнадійніших систем Hotelresearch, в базі якої знаходиться більше 250 тисяч готелів по всьому світу.

 

3. Придбати страховку

 

Для чого потрібна страховка?

 

Зайдіть в Бангкоку або Паттайя в будь травматологічне відділення і побачите, що більшість іноземців, які там лікуються - це росіяни.

 

Варто вона не дорого - на 14 днів приблизно 330 рублів, т.тобто всього 10 доларів.

 

Страхова сума повинна бути мінімум на 30 тисяч доларів.

 

На сьогоднішній день з'явилася величезна кількість страхових компаній, але не всі є порядними і не всі виконують свої зобов'язання.Найкраще вибирати вже перевірені страхові компанії, які існують на ринку кілька років.

Источник: pattayathailand.ru

Похожие статьи:

  1. Тайланд Відпочинок жовтня
  2. Тайланд Відпочинок в Січні
  3. Тайланд Відпочинок Фото