Підібрати Тур Таїланд

Тури і путівки в Таїланд

Незважаючи на досить довгий переліт, тури в Таїланд відносяться до одних з найбільш популярних екзотичних напрямків.У цій країні можна провести всю відпустку в круговерті вечірок і місцевих свят, часто супроводжуються карнавалами.А можна відпочити в тихому затишному бунгало на узбережжі віддаленого острова, усамітнившись на час від галасливої ​​метушні сучасних міст.

 

Пам'ятки Тайланда

 

Щорічно тисячі туристів з усього світу приїжджають сюди, щоб відпочити і побачити пам'ятки Таїланду.Особливу чарівність країна набуває, завдяки оригінальним культурним традиціям і яскравою тропічної природи.Таїланд ніколи не був чиєїсь колонією. Втративши в період воєн декількох територій, країна не втратила незалежність.Незважаючи на те, що зовні культура Таїланду нагадує змішання елементів китайських та індійських народів, вигляд країни має якоїсь унікальністю й індивідуальністю.

 

Путівка в Таїланд подарує Вам незабутню подорож по цій екзотичній країні. Достопримечательности Тайланда Почати його найцікавіше з відвідин столиці, Бангкока, названого «Палацом Богів» за більш ніж чотириста храмів, що розташовані на його території.

 

Сучасний Бангкок - один з найбільших мегаполісів світу.Цікаво, що в місті відсутній єдиний міський центр, але є кілька районів, кожен з яких по-своєму оригінальний.У першу чергу варто відвідати історичний центр Бангкока на острові Раттанакосін; також цікаві Чайна-таун; Шіло - сучасний центр з офісами великих компаній; Сіам-Сквер - торговий центр, де знаходяться найбільші супермаркети; і Пратунам - найпопулярніший туристичний район столиці.

 

Курорти Таїланду

 

з Бангкока можна otpravitsâ відпустку до моря.Наприклад, на курорт Паттайя, що здобув популярність у туристів завдяки активного нічного життя, достатку барів і дискотек, а також ресторанів, де можна насолодитися незвичайними стравами тайської кухні.Паттайя, як жоден інший регіон, може похвалитися безліччю цікавих екскурсій.Життя тут б'є ключем, і відпочинок стане незабутнім для тих, хто не звик нудьгувати.А ось заради одного тільки моря їхати не варто - воно тут не саме чисте.

Источник: www.smolensk-travel.com

Похожие статьи:

  1. Курорт Самуї Таїланд
  2. Екскурсійний Тур Таїланд
  3. Підбір Туров в Тайланд
  4. Знайти Тур в Тайланд
  5. Підбір Туру Тайланд