Камбоджа з Тайланда Екскурсія

Екскурсії в Камбоджу

Экскурсия 4 дня/ 3 ночи с русскоязычным гидом: древний Ангкор, храм Бенг Мелиа, Кох Ке и озеро Тонлесап Кхмерское царство ... як багато таємничого і загадкового приховано в назві цієї зовсім невеликої країни на південному сході Азії.І адже саме тут в X-XIII століттях розташовувався найбільший за чисельністю населення місто в світі!

 

В наші дні тропічний клімат, різноманітність природи, храмів і пам'яток роблять королівство Камбоджа привабливим місцем для відвідування.Великою популярністю користується екскурсія в Камбоджу на кілька днів з Тайланда.У Камбоджі Ви можете відправитися на екскурсії на крокодилячу ферму, плавучу село, село слонів і полювання. Экскурсия 3 дня/ 2 ночи с русскоязычным гидом: древний Ангкор и озеро Тонлесап Але, звичайно, найбільш вражаючим творінням людських рук, яке варто відвідати, є храми стародавнього королівства Ангкор.

 

Багатьом Ангкор відомий, насамперед, як Ангкор Ват (Angkor Wat), створений під час правління жорстокого короля Сурьявармана II - місто-храм, присвячений індуїстському богові Вішну.Але Ангкор Ват - це лише невелика частина Ангкор Тома (Angkor Thom) - «Великої столиці», фортеці, що була релігійним центром країни.Комплекс споруд, за уявленнями давніх кхмерів, повторює структуру неба на землі і складається з безлічі храмів, багато з яких були добудовані вже після смерті правителя Джаявармана VII - засновника Ангкор Тома.Кожен з наступних правителів не хотів використовувати вже існуючі будівлі і добудовував свої храми, тим самим розширюючи межі фортеці.

Источник: satang.ru

Похожие статьи:

  1. Паттайя Таїланд Ціни на Екскурсії
  2. Тайланд Бангкок Екскурсії
  3. Самуї Таїланд Екскурсії