Основні Курорти Таїланду

Курорти Таїланду: найкращі курорти Таїланду

Отже, вирішено - ми їдемо до Таїланду. Куди саме варто поїхати в перший раз? Як розпланувати свій маршрут по Тайланд? Основні туристичні напрямки - Паттайя, острів Пхукет, острів Самуї.Це основні місця в Таїланді, навколо яких будується маршрут.

 

Курорти Таїланду: Паттайя.

 

Основна курорт Tailanda, секс-туризм Мекка, про дешевий відпустку.У перший раз як правило потрапляють саме в Паттайя - туристичні фірми завалили пропозиціями в цей курорт.Пляжі не дуже чисті, затоку. Купатися їздять як правило на найближчий до Паттайї острів курорт Таїланду ко Чанг.

 

Паттайя - рай tusovŝikov lûbitelej і нічного життя.

 

Ви можете подивитися фото огляд курорту Паттайя, почитати відгуки туристів про Паттаї, залишити свій відгук.

 

Курорти Таїланду: Пхукет.

 

Острів Пхукет (або як іноді пишуть Пукет, Пхукет) - найбільший острів курорт Тайланда.Білосніжні пляжі в наявності. Пхукет - саме місто на острові, є навіть досить високі будівлі. Дістатися з Росії до курорту Таїланду Пхукет можна прямим рейсом Трансаеро або будь-який інший компанією, літаючої в Тай, з пересадкою в Бангкоку і подальший польотом лоу костом Air Asia.При невеликому бюджеті - можна вибрати автобуси.

 

почитати відгуки туристів про Пхукеті, залишити свій відгук.

 

Курорти Таїланду: Самуї.

 

Так само є курорти Таїланду, які не є масовими напрямками для туристів з Росії, при цьому залишаючись перлинами цієї країни.Це королівський курорт Хуан Хін, Крабі, північна частина Таїланду.

Источник: klumber.ru

Похожие статьи:

  1. Рейтинг Курортів Таїланду
  2. Міста Курорти Таїланду
  3. Молодіжні Курорти Таїланду
  4. Дешеві Курорти Таїланду
  5. Пляжні Курорти Таїланду