Тайланд Оглядова Екскурсія

На третій день ми поїхали на оглядову екскурсію. Екскурсія проходила на південній частині острова, по дорозі ми проїжджали повз ананасових і латексних плантацій.
Першою була зупинка на оглядовому майданчику, звідки відкривався чудовий вид з затоки на бірюзовий океан і маленькі острівці суші.Нарешті ми побачили справжній колір моря, так як у нас з берега через піну і хвиль океан здається сірим.Там же знаходиться дуже цікава статуя Будди, оточена слонами.Elephant символ Таїланду sloniki Тут vezde. Статуї, Панна, на zontikov і svetilynikov, fontanи, посуду, одягу і tekstily, іграшки та suvenirи... Поруч з майданчиком знаходиться сувенірний і речовий міні-ринок.  
Потім ми поїхали в буддистський храм. Дуже красиві споруди, різьблені, все в золоті.У храм не можна заходити у відкритому одязі - плечі і коліна повинні бути закриті, взуття у вхожа потрібно знімати.Правда, зовні вони вразили набагато більше, ніж усередині. Навколо - доглянута територія, зелень і слоники.
Далі нас повезли на латексну фабрику. Там розповіли про те, що латекс виготовляють із соку дерев, варять його, і він спінюється.Латекс винайшли Корейці, довго виробляли його з тайського сировини, а тільки недавно тайці побудували свої заводи. Ми полежали на різних латексних матрацах і подушках, потім нам запропонували купити продукцію фабрики.Правда, пропонували нам як туристам, в 2, 5 рази дорожче, ніж можна купити поза цієї екскурсії, уперто впарівалі їх.Ніби як з нашої групи ніхто так нічого і не купив.  
Далі ми приїхали на зміїну ферму.Там нас познайомили з холоднокровними жителями ферми, показали виставу зі зміями, пофотографировались з пітоном.Потім спробували настоянку з жовчним міхуром кобри (точніше, я це пити не змогла, дуже міцний), розповіли про тайську медицину з використанням зміїної жовчі, отрути, жиру і т.д., про крему з перловою пудрою. І, природно, запропонували купити ліки.Теж втридорога :-)  
Ще їздили на сувенірний ринок, великий за площею з безліччю слоників, жаб, та інших виробів, переважно з різних видів дерева.

Источник: suvthailand.blogspot.com

Похожие статьи:

  1. Тайланд Річка Квай Екскурсія Фото
  2. Камбоджа з Тайланда Екскурсія
  3. Тайланд Бангкок Екскурсії
  4. Тайланд Відпочинок Гарячі