Путівки в Тайланд на Травень

Тури в Таїланд в травні 2014 року, ціни на путівки в Таїланд в травні
Таїланд 2014!

До того часу, коли ваші друзі тільки збираються поїхати на один з вітчизняних курортів, ви вже будете засмагати на розкішному пляжі в Таїланді! І в цьому вам допоможемо ми - компанія «Юнітурс»! Ми займаємося бронюванням турів до Таїланду в травні.

 

Якщо ви хочете, щоб травня 2014 запам'ятався не тільки добре проведеними травневими святами, а й чимось більш екзотичним.Наприклад, відпочинком на райському-красивому острові в Індійському океані, то телефонуйте нам! Ми організуємо вам виліт, благополучне приземлення, заселення в готель і незабутній відпустку в одній з самих екзотичних країн на планеті!

 

Температура на основних тайських курортах наприкінці весни тримається в межах 32-34 градусів вдень, а вночі опускається до 23-24.Вода прогрівається до 27-28 градусів.

 

Найбільш популярним місцем при покупці турів до Таїланду в травні вважається мальовничий острів Пхукет.Обрамлений білосніжними пляжами і купається у хвилях кристально-чистого Андаманського моря, цей острів може по праву називатися райським куточком Індійського океану.

 

Путівки сюди надають виняткову можливість не просто позасмагати на пляжі і купуватися, а й половити рибу з яхти, зайнятися дайвінгом або вчинити тривалий заплив на справжнісінькому каное!

 

Тут також люблять грати в гольф - на острові є кілька сучасних полів для цього виду спорту.А ще в травні тури на Пхукет дуже популярні серед виндсерферов - вітер, що приходить з моря, надає екстремалам відмінну можливість осідлати пару-трійку норовливих хвиль.

 

Гідну конкуренцію Пхукету становить острів Самуї. Так, тут менше розваг, не такі багатолюдні пляжі, але це місце бере іншим.На Самуї є всі умови для відокремленого, можна навіть сказати медитативного відпочинку наодинці з первозданною природою.

 

За невелику ціну тут можна сходити на екскурсію на перлову ферму, подивитися на ферму метеликів, з гідом відвідати водоспад На Муанг, мавпячий театр.Для туристів-екстремалів можуть влаштувати сафарі на джипі або морську прогулянку на каное до прекрасних кораловим садам і древнім печер.

Источник: www.unitours.ru

Похожие статьи:

  1. Путівки в Тайланд з Дитиною
  2. Путівки в Тайланд з Тюмені
  3. Путівки в Тайланд на Червень
  4. Путівки в Тайланд на Грудень