Тайланд Скільки Варто Путівка

Скільки коштує путівка в Таїланд

Путевка в Таиланд Спекотна екзотична країна, популярна серед російськомовних туристів і буяє зовсім недитячими розвагами? Безперечно - це Таїланд.

 

Коли сюди варто їхати, скільки коштує путівка в Таїланд і на чому можна заощадити - читайте в нашій статті.

 

А от за додаткові послуги, такі як відвідування СПА центрів і масажних салонів, екскурсії та поїздки по островах Таїланду і інше, та інше, вам доведеться заплатити окремо.

 

Коли краще летіти в Таїланд?

 

Як вже було сказано, час, обраний вами для поїздки в цю екзотичну країну, також істотно впливає на вартість туру в Таїланд.Так, з жовтня по березень ціни і на самі тури і на все всередині країни (проїзд, продукти, одяг, пр.) Істотно зростають, цей час вважається тут високим сезоном.

 

Скажемо більше - місцеві жителі називають цей період взимку, температура повітря не піднімається вище 35 градусів.Чи жарт, а тайці мерзнуть.

 

Цены стоимость туры в Таиланд А ось в іншу частину року погода тут радує місцевих жителів несусвітною спекою (більше 40 градусів кожен день) і проливними, хоч і короткими, дощами.Саме це поєднання спеки і вологості відлякує більшість туристів від Таїланду в період квітень-вересень.

 

Что ж, якщо ви любите спеку і не боїтеся промочити ноги - річний Таїланд допоможе непогано заощадити на відпочинку. Ціна путівки в Таїланд в цей час значно падає, втім, як і вартість життя в країні.

 

На чому можна заощадити в високий сезон?

 

Перш за все, варто сказати, що, вирішуючи купити путівку в Таїланд у високий сезон за підозріло низькою ціною, ви можете сильно розчаруватися.Недобросовісні туроператори пропонують дешеві тури в Таїланд щоб залучити максимальну кількість туристів, але з самими туристами звертаються не найкращим чином.

 

Приміром, дешева путівка може привести вас в готель дуже низької якості.Або в договорі з туристичною компанією не буде прописана страховка.Загалом, покупця занадто дешевою путівки в Таїланд можуть очікувати не самі приємні сюрпризи.

Источник: mastertrip.ru

Похожие статьи:

  1. Тайланд Паттайя Ціни на Путівки
  2. Тайланд Вартість Путівки
  3. Тайланд Палаюча Путівка
  4. Тайланд Карта Курортів
  5. Тайланд Влітку Відпочинок