Рейтинг Курортів Таїланду

5 найпопулярніших курортів Таїланду

5 найпопулярніших курортів в Таїланді

 
Ця моя перша стаття в 2012 році і в ній я вам повідаю, може навіть для когось велику новину - озвучу 5 найпопулярніших курортів Таїланду, причому не найпопулярніших для росіян, а взагалі для всіх відпочиваючих туристів, всіх країн і всіх поколінь.
Тобто це буде - «реальний ТОП найпопулярніших курортів Тая!»  
Так само, в даній статті на відміну від списку всіх курортів Таїланду, це будуть справжні курорти, тобто куди люди приїжджають позасмагати живіт, покачати на хвилях циці, загалом, приймати морські і сонячні ванни :).

Легенький, з першого, по п'яте місце:  
1. Більшість наших російських туристів вважають, що найпопулярнішим, без сумнівів, вважається курорт Паттайя ... а ні, шановні.
Найпопулярнішим курортом в Таїланді є - острів Пхукет! Пхукет обігнав Паттайю буквально півроку - рік тому.
По-перше, такому зростанню послужило те, що Пхукет має безліч місць, можливостей, та й нарешті пляжів.Тобто Пхукет можна по праву назвати курортом і причому навіть не одним, а безліччю в "одному флаконі".
По-друге, Паттайя сильно перевантажена і для пари не найкращих пляжів, великого кол-ва туристів буде-таки забагато.
По-третє, це звичайно те, що туристи втомилися від Паттайї. У тому числі і наші, вони шукають нові курорти в Таї, щоб було не так тісно, ​​шумно і брудно.

 

2. Друге місце в нашому рейтингу якраз займає Паттайя.Вище я про неї вже досить сказав. Додам тільки, що Паттайя, ще тривалий час не упустить свою другу сходинку найпопулярніших тайських місць відпочинку і продовжить битися за лідерство з Пхукет.
 
3 БРОНЗА отримує
Райський острів-мрія Samui - казкове місце.Трохи раніше Самуї розвивався дуже активними темпами, але зараз це розвиток чомусь знизило свої обороти ...

Источник: pavelkesh.ru

Похожие статьи:

  1. Основні Курорти Таїланду
  2. Пляжні Курорти Таїланду
  3. Ціни на Курорти Таїланду
  4. Карта Курортів Таїланду