Благовєщенськ Тайланд Путівки

Otdиh turи в Таїланді і близько Благовєщенська
Аеропорт Благовєщенськ

Таїланд стає все більш популярним напрямком для наших туристів.Таїланд приваблює своїм сприятливим кліматом, екзотикою, неймовірною кухнею і дешевими товарами.Тому цікаво дізнатися більше інформації про Таїланді. Таїланд для нас загадкова країна зі своїми звичаями, традиціями, законами, на які ми туристи практично не звертаємо увагу.А між тим, Таїланд, вважається однією з найбільш швидко розвиваються економікою світу.Це країна, де мирно існують практично всі великі світові релігії, а основною релігією є буддизм.Країною править монарх. Вам це цікаво тоді дізнайтеся Ціни на хвилини в Тайланд з Благовєщенська.

 

 
Майже Екватор

 

знаходиться в середньому Таїланд Indokitajskogo півострова.Його територія дорівнює території Франції. Клімат субекваторіальний. Середньорічна температура +22 - +29 градусів тепла. Є сухий сезон, він триває з березня по травень.З червня по жовтень - вологий, а з листопада по лютий - теплий. Літо й осінь - це час тайфунів. Як і інші країни цієї широти, Таїланд покритий тропічними лісами з буйною рослинністю і всілякої живністю, що мешкають в них.

 

Таїланд славиться своїми шикарними, пляжами з теплим білим піском і теплими водами Сіамської затоки.Прибережна смуга, що складається з маленьких і затишних бухт, практично повністю зайнята курортними зонами.Якщо ви хочете полежати на такому пляжі обов'язково купите тур до Таїланду з Благовєщенська.

 

 
Пам'ятки Таїланду

 

Головною визначною пам'яткою Таїланду є його столиця Бангкок - напевно, сама екзотична столиця з країн цього регіону.Це багатомільйонний мегаполіс. По цьому місту можна в основному пересуватися по каналах.Це місто, в якому поруч із сучасними хмарочосами сусідять старі буддійські храми, ступи і пагоди.У Банкоке потрібно обов'язково треба подивитися Великий королівський палац.Це один із шедеврів південно-східного зодчества. Королівський палац діюча резиденція короля, який вважається в Таїланді священним і активно бере участь в політичному житті країни.

 

Недалеко від Банкока є містечко, зване Пхра Будда Бат - це одна з численних святинь буддистів.Тут 300 років тому було знайдено відбиток ноги Будди. Не забудьте, про стародавнє місто Лопбурі. У ньому ви зможете побачити пам'ятники кхмерської та індійської культури і його головну пам'ятку храм Махатат.

Источник: blagoveshensk.turizmik.ru

Похожие статьи:

  1. Москва Тайланд Путівки
  2. Абакан Тайланд Путівки
  3. Відпочинок в Таїланді Путівки
  4. Красноярськ Тайланд Тури