Відпочинок в Таїланді Влітку

Тайланд літа відпочинок відгуки ціни погода

Поділитися посиланням

 

В Тайланд влітку їздить відпочивати в 3 рази менше туристів, ніж взимку.Пов'язано це з сезоном дощів, який саме влітку і панує на території Таїланду.Не потрібно думати, що дощі йдуть цілодобово і щодня. Зазвичай дощі йдуть вночі протягом 20-30 хвилин і при 30 градусній спеці через півгодини на вулиці вже сухо.

 

Не дивлячись на дощі, відпочинок в Таїланді влітку можливий.

 

Тайланд влітку - ціни на відпочинок

З огляду на те, що літо в Таїланді - це несезон, то вартість турів і путівок в Тайланд влітку значно падає.На відміну від зими, якщо ви зібралися на відпочинок в Тайланд влітку, то не потрібно заздалегідь бронювати тур.Навіть якщо ви прийдете в турагентство за 1 тиждень до від'їзду, цього буде достатньо.Готелі влітку можна теж заздалегідь не бронювати, а шукати їх вже на місці, не залежно від того, Паттайя це чи Пхукет.Вартість авіаквитків в Таїланд влітку також знижується через низький сезону.

Тайланд влітку - погода

 

З літніх місяців рекомендуємо відпочивати в червні, поки ще погода не сильно зіпсована зливами.Температура повітря влітку в Таїланді коливається в діапазоні +30 - +36 ° C.Температура води влітку в Таїланді близько +28 - +32 ° C. Вологість повітря в серпні доходить до 90%. Дощі влітку можуть застати вас в не самий відповідний момент, т.к. тропічні зливи заздалегідь про себе не дають знати. Парасольки, куплені в Таїланді, зазвичай під напором тайських злив ламаються в перші секунди.Від зливи більш-менш може врятувати тільки целофановие накидка з капюшоном.

 

При відпочинку в Таїланді влітку, можна заощадити на вартості відпочинку зважаючи на низькі цін на авіаквитки, проживання в готелі, на послуги і товари.У торгових центрах влітку проходять акції та знижки. На ринках Таїланду влітку продавці більш охоче скидають ціну, т.к. покупців мало.

Великим мінусом звичайно ж є те, що влітку мало туристів і буває проблематичним потрапити на деякі екскурсії, т.к. не набирається мінімальна кількість бажаючих. У сезон мусонів через сильні хвилі скасовані морські подорожі в Андаманському морі, тому на найцікавіші екскурсії на Пхукеті ви не потрапите.

Источник: pattayathailand.ru

Похожие статьи:

  1. Відпочинок в Таїланді на Пхукеті
  2. Відпочинок в Таїланді Путівки
  3. Відпочинок в Таїланді Дешево