Дівчата на відпочинку в Таїланді

Otdиh в Таїланді або Туреччини: Є плюси і мінуси

Отдых в Тайланде или Турции: все за и противХотілося б обговорити дуже суперечливу тему, де відпочити.Більшість росіян досі віддають свою перевагу Туреччині, однак відпочинок в Таїланді останнім часом стає популярним серед широких мас населення.Отже, почнемо битву:

 
   
 1. Ціни. Перше про що думає наші співвітчизники, виїжджаючи на відпочинок це про ціну.Туреччина останнім часом відверто дорожчає, незважаючи на кризу.Щоб більш менш відпочити в Туреччині потрібно як мінімум 30 000 р.. і то не у високий сезон. Тай звичайно ж дорожче, за рахунок перельоту, але готелі і харчування там дешевше.
 2.  
 3. Гостинність. Всім давно відомо, яке відношення турків до туристів з Росії та країн СНД.На форумах повно тим про крадіжки, зневажливим ставленням, приставанням до дівчат і, зрештою, про настирливості турецьких торговців.У Таїланді ж навпаки: російських туристів люблять і поважають більше, ніж іноземців.Щиро радіють і сміються, коли бачать великого білого людини.
 4.  
 5. Екскурсії. Відпочинок у Туреччині до межі одноманітний: сніданок, море, обід, басейн, вечеря.Багато хто зі мною не погодяться - так, в Туреччині є екскурсії - але вони менш різноманітні, ніж у Таї і в 2 - 3 рази дорожче.В Таїланді відпочинок більш різноманітний і рухливий: тут і на морі рибу половити, і в гольф пограти, і сплав по річці в джунглях, і на слонах.Екстриму і розваг вистачає настільки, що ви навіть можете не потрапити на пляж.
 6.  
 7. Нічне життя. Отдых в Тайланде или Турции: все за и противТайланд - країна, де нічне життя не просто кипить, вона вирує і вивергається.Бари, клуби, приватні шоу, дівчата - цей ядерний мікс є тільки в Таїланді.   сезон. У Туреччині сезон з травня по жовтень. Найвища Гаряча otpuskov пір, коли кожен pytaetsâ vyrvat себе zavetnye 2-3 тижні відпустки.Ви, плануючи поїздку в Тай, зможете легко взяти відпустку, тоді коли всі вже відгуляли своє.До того ж, немає нічого приємнішого, ніж вирватися до сонця з сірої і сумній осені або весни.
 8.  
 9. Любов. Я не бачив жодної людини кому б ні сподобався Тай.Це чудова країна, яка закохує в себе з першого разу. Сподіваюся, на вас вона подіє настільки ж магічно, як і на мене.  

Источник: chungachang.ru

Похожие статьи:

 1. Відгуки про відпочинок Тайланд
 2. Молодіжний Відпочинок в Таїланді
 3. Кращий Відпочинок в Таїланді
 4. Сезон Відпочинку в Таїланді