Екскурсії від Пегаса в Таїланді

Залиште Таїланд, г
17 серпня прилетів з Таїланду і захотілося поділитися враженнями, сподіваюся буде корисно для тих хто вперше збирається туди)  

Готель - Isawaniya Beach Resort

Не хочу говорити погано про готель в який я потрапив, але на верхніх поверхах не все супер.А от на першому видно було зроблено ремонт, але там мурашки і інша живність.Отже, готель Isawaniya Beach Resort, я оселився на другому поверсі, де прийнявши душ весь туалет затоплений, так як немає банальної огородкі, або кабінки і де кришка від туалету не тримається (купив двосторонній скотч).Зате! Була класна компанія і я познайомився з цікавими людьми)  
У сусідніх готелях приймають туристів із задоволенням, звичайно не скрізь.Наприклад, ми ходили обідати / вечеряти в кафешку при іншому готелі, нам робили знижку як ніби ми там проживаємо (видать сподобалися офіціантові, він називав це "дружній знижкою") і запрошував в басейн так як там він був краще.

Екскурсії

Наступного дня після прильоту наш тур оператор "Пегас" зібрав нас в одному з готелів в конфіренц-залі розповів про те що можна робити в країні, а що не можна, що включає страховка (наприклад, не поширюється на тих хто вживав алкоголь) і т .д. Найголовніше те що вони говорять про екскурсії - це повна маячня.Але по вухах їздять непогано - ведуться багато в основному тиснуть на страх туристів.

Покотили по екскурсіях Таїланду:

 

Бангкок Сучасний

 
   
 1. Безкоштовна екскурсія - так заїхали в 2 цікавих місця, які дійсно можуть називатися безкоштовної екскурсією, весь інший день вони катали нас за контрактними магазинах і фабрикам пропонуючи товари за вдвічі завищеними цінами.Що можу сказати для того хто перший раз приїхав в Тайланд варто прокотитися і подивитися, але купувати не раджу. Не поспішайте витрачати гроші - це шоу для новоприбулих туристах які поки ще при грошах.
 2.  
 3. річка Квай - Рекомендую! Брав путівку "на вулиці", Пегас говорив що там неможливо змії, крики й небезпечно - дурниця! Готель на воді це КРУТО! На двох вийшло близько 4000 руб., Поїздка з ночівлею + об'їздили пів Тайланда. До речі, ще одна перевага брати тур "з вулиці" полягає в тому що там працюють екскурсоводи за власним бажанням і з величезним ентузіазмом і полюванням розповідають про все, Пегас само як я зрозумів тільки направляє і не дає особливого вибору, тому там читають практично по- папірці.Порівняйте, і ви зрозумієте про що я говорю.
 4.  
 5. Бангкок Сучасний - їздив від "Пегаса" тільки із за того що в Пегасі, є "Міні Сіам" на двох вийшло близько 6000 руб.
 6.  
 

Магазини

Ходив у Тук Ком (начебто так називається), чесно - барахолка зразок нашого китайського ринку.Бажання що або купувати там у мене відпало в перші ж хвилини. Я віддав перевагу Торговому Центру CentralFestival.У цьому ТЦ можна не тільки пройтися по магазинах, а й добре і смачно поїсти.Спочатку я харчувався на другому поверсі, де отримуєш картку, закидаєш туди грошей і ходиш по лавочках розраховуючись цією картою. Пізніше я став підніматися вище, там є окремі ресторанчики, там і асортимент апетитніші, можна спокійно посидіти (маю на увазі в тиші) і навіть один раз нам подарували сумочку (Тряпочную!) з логотипом ресторану суші, ідеальна щоб носити речі на пляж =).Ах так мало не забув, в одному такому ресторанчику вийшов весь персонал, і начіл, увагу, Танцювати! Це було щось, принаймні для мене, коли персонал включає музику організовано встає між столами і танцює.Після вони повернулися до роботи як ніби нічого особливого не сталося, з піднесеним настроєм.

Переліт

Летіли ми в літаках авіакомпанії Nordwind Airlines 9 годин.Кермо в 2 рази. День відправлення з Таїланду Наш рейс otmenili з zaderžkoj майже в ніч на tehničeskoj несправного літака.Пегас розмістила нас безкоштовно в хорошому готелі, начебто 4 *, який був набагато "крутіше" нашого.Дуже сподобався готель, але він був досить далеко від пляжу.  

Паттайя Поради

 
   
 1. Як тільки Ви прилетите і сядете в автобус Вам роздадуть сімки - обов'язково перевірте чи працюють вони.На балансі вже буде 15 бат щоб подзвонити додому.
 2.  
 3. Самое нормальне пиво - це Чанг (краще тільки Чанг Експорт, але він є не скрізь).
 4.  
 5. Повторюся ще раз, не поспішайте купувати екскурсії у тур оператора.Спочатку обійдіть вуличних туроператорів, почитайте відгуки (як на екскурсії, так і на туроператорів), а потім вже приймайте рішення.
 6.  
 7. Справа ваша, але я б не експериментував купувати у вуличних торговців і в макашніц.
 8.  
 9. Шкодую що не спробував смажених комах =) Відкладав на останній день і забув.
 10.  
 11. Нічний ринок відкривається в 6:00, туди варто сходити щоб купити речі за дешевки, я там ще купував морепродукти (готують при тобі), ще варто спробувати курку.
 12.  
 

Поповнюйте список порад в коментарях і чекаю Ваші відгуки про готелях і туроператорах.

 

Ще кілька фотографій

 

Паттайя

 

Подорож по каналах + ринок

 

Готель на річці Квай

Источник: www.maratlink.com

Похожие статьи:

 1. Екскурсії з Районга Тайланд
 2. Які Екскурсії Відвідати в Таїланді
 3. Екскурсійний Тур Таїланд
 4. Екскурсії Анекс Тур в Таїланді