Тайланд Дешеві Тури

Гарячі тури в Тайланд в Самуї з Санкт Петербурга

Самуи, ТаиландСамуї в даний час вважається одним з популярних курортів Таїланду.Причиною любові туристів є білосніжні піщані пляжі, коралові рифи і дивовижний підводний світ.Якщо ви шукаєте екзотичних місць для відпочинку з чистою прозорою водою, не любите великого напливу людей, а заодно бажаєте познайомитися з незвичайним колоритом країни - палаючі тури в Таїланд з СПб на Самуї пропонує.

 

Острів розташований в сіамської бухті в оточенні точок екзотичних островах, близько 60 з них, і вони vhodât персонал в Національний морський парк.Погода на Самуї нехай і не відрізняється великою стабільністю, але температура води тут рідко падає нижче 27 градусів.Сезон дощів починається з листопада по грудень, проте погода незмінно залишається теплою, тут практично не буває холодніше 23 градусів. Самуи, Таиланд Найкращий час для поїздки в Самуї - це лютий і березень: це «сухий» сезон на курорті, і погода в цей час на острові найбільш комфортна для прибулих мандрівників.Квітень - це самий жаркий час року, повітря прогрівається до +35 ° С.

 

Історія острова. Довгий час Самуї був невеликим островом у Тихому океані, заснованим в 6 столітті рибалками з Китаю та Малайського півострова.Його населення (близько 50 тис. чоловік) спокійно промишляло видобутком кокосів і ловом риби.Острів був ізольованим місцем від материкової частини Таїланду, тут навіть були відсутні проїжджі дороги.Подорож по острову з одного кінця в інший, а це трохи більше 20 кілометрів, могло тривати майже добу.Але з 80-х років минулого століття Самуї став справжнім місцем паломництва туристів, до великої радості корінних жителів.На сьогоднішній день туристичний бізнес - один з основних доходів населення острова.Ціни на тури в Самуї набагато нижче, ніж дешеві тури 2013 року в інші екзотичні місця нашої планети.

Источник: belorechie.net

Похожие статьи:

  1. Тайланд Вартість Тура
  2. Тайланд Туризм Ціни
  3. Тайланд Ціна Тура
  4. Тайланд серпня Тури