Тайланд Ціни на Екскурсії Пхукет

Екскурсії на Пхукеті від російських гідів
Пхукет, Кораловий острів Пхукет давно став одним з улюблених туристичних напрямків серед російських туристів, популярність якого з роками і не думає слабшати.Велика кількість чартерних рейсів і досить демократичні ціни зробили цей острів таким популярним курортом. Крім своїх пляжів і класичних розваг, він славиться ще й багатьма природними об'єктами, розташованими неподалік, зокрема, численними островами.Не варто всю відпустку лежати на пляжі, краще присвятити його активного дослідження цих місць.

Замовивши екскурсії на острові Пхукет, Таїланд і ця його популярна частина здадуться ще більш захоплюючим місцем.Тим більше що вибір екскурсії досить великий. Це і тури на різні навколишні острови, серед яких знамениті острова Джеймса Бонда, Сіміланскіе острови, острови Пі-Пі і Крабі.Для тих, хто не уявляє відпочинок без вудки, є відмінна морська риболовля.Хтось, можливо, вважає за краще походи по розважальним клубам, якими Пхукет явно не обділений.Все це розмаїття здатне перетворити відпочинок тут в щось більше, ніж просто фінальний загар і гора сувенірів у валізі.

 

Ціни на екскурсії на Пхукеті варіюються залежно від їх видів, наприклад, дайвінг обійдеться явно дорожче, ніж тур по кращим шоу на острові.Однак через те, що це все-таки Таїланд, ціни скрізь вельми прийнятні.

Источник: experts.tourister.ru

Похожие статьи:

  1. Тайланд Бангкок Екскурсії
  2. Тайланд Паттайя Екскурсії Відео
  3. Тайланд Екскурсії з Пхукета