Курорти Таїланду Паттайя Фото

БангкокВиберіть:

 ((Н3)) Бангкок (Бангкок) Бангкок - столиця Tailanda, фінансовий, торгово-економічний, Транспортний і культурний центр, основними країнами повітря і морські ворота.Саме з цього міста мільйони туристів щорічно починають своє знайомство з цією дивовижною країною.
Перше враження від сьогоднішнього метушливого Бангкока приголомшує і викликає суперечливі почуття від контрастності побаченого!  
Докладніше>  ((Н3)) До Чанг (Koh Chang)   Ко Чанг До Чанг відомий як острів, що входять співробітників з усього архіпелагу, sostoâŝego більше 50 островів, розташованих в затишних 340 кілометрах від Бангкока, на східному узбережжі Tailanda на сіамського затоки.Будучи другим за величиною в Таїланді (площа 429 кв. Км - поступається тільки о. Пхукет), острів за останні кілька років став одним з найпопулярніших курортів в Південно-Східній Азії завдяки своїм природним умовам .
Докладніше>  ((Н3)) о.СамуиСамуї (Ko Samui) Острів знаходиться 560 км.на південь від Бангкока. Життя на Самуї тече не квапливо, а гостинність остров'ян не знає кордонів.Фруктові сади, красиві водоспади, монастирі, казкові стрімчаки, смарагдові рисові плантації, покриті лісами гірські схили і звичайно ж чудові пляжі, - все несе в собі умиротворення і становить інтерес для численних туристів, з року в рік прагнуть повернутися на цей благодатний острів.
Докладніше>  ((Н3)) Паттайя (Pattaya)  

Паттайя - основний курорт країни, prinesšij Tailandu слава туристів "Мекка". ПаттайяЩе в 60-ті роки Паттайя була невеликою рибальським селом. З тих пір Паттайя - курорт світового значення, який приймає до одного мільйона туристів на рік.
Докладніше>

 ((Н3)) Пхукет (Phuket)  

Якщо ви коли-небудь мрія папку кинути все nadoevšie робіт і uedinitsâ, острів- курорт Пхукет для цього стане ідеальним місцем відпочинку.Тут до Ваших послуг все кращі пляжі Таїланду, чудові романтичні пейзажі, великий вибір готелів, безліч розваг та екскурсій.

Источник: www.rgb-tour.ru

Похожие статьи:

  1. Курорти Таїланду Відгуки
  2. Курорти Таїланду Фото
  3. Курорти Таїланду Паттайя
  4. Курорти Таїланду Пхукет Фото
  5. Курорти Таїланду Паттайя Опис