Відпочинок в Таїланді Путівки

Гарячі ціни на відпочинок в Тайланд

Зазвичай ціни на відпочинок в Таїланді набагато дорожче ніж тури в Єгипет або Туреччину.Якщо середній тур в Єгипет коштує 200-250 $ на одного, то в Тайланд - 600-700 $.Ось і розсудіть самі, наскільки Тайланд екзотична країна і на скільки вигідніше поїхати палаючими цінами на відпочинок в Тайланд і отримати нові враження, ніж знову в Єгипет.Здається суперечливим, що самі ціни в Таїланді низькі в порівнянні з Росією, а тури в Тайланд таки дорогі.

 

Першою причиною такої різниці в ціні - це, звичайно, екзотика.Єгипет і Туреччина давно стали буденними місцями відпочинку, Азія криє в собі щось незвідане і неприборкане, тому люди, не дивлячись на ціни, скуповують всі тури в Тайланд.Про те, скільки коштує Тайланд, можна дізнатися у нас.

   

Другою причиною такої цінової категорії є довгий переліт, а деякі рейси бувають і з пересадками.Все-таки авіапереліт в Тайланд займає від 7 до 9 годин - це не жарти.Наша компанія літає Трансаеро в Таїланд. І, мабуть, авіаквитки - це 75% від загальної вартості туру.

 

Ну і третя причина - це вибір готелю та харчування. Тут, як у всіх, 3, 4, 5 зірки та харчування - сніданки (B & B), напівпансіон - сніданок і вечеря (HB), все включено (all inclusive).

 

Переглянути готелі в Таїланді:

 

Гарячі ціни на відпочинок в Тайланд бувають або в низький сезон, або за день до вильоту.Гарячі ціни на відпочинок в Тайланд це приблизно від 200 $ до 500 $ з людини.

 

Низький сезон це місяці сезону дощів в Таїланді з квітня по листопад.Але це не означає, що будуть цілими днями проливні дощі - дощик раз в день на годинку - приємно освіжитися, але цього року повінь в Таїланді - опади випали вище норми.Але таке буває не часто, до 2010 року було ще раз у 2000 році.

Источник: klumber.ru

Похожие статьи:

  1. Відпочинок в Таїланді Зараз
  2. Відпочинок в Таїланді Влітку
  3. Відпочинок в Таїланді Поради