Тайланд Путівки з Тюмені

Туристичні агентства Тюмені

tay-b Якщо ви скучили за яскравого сонця, теплого моря, повітрю, просякнутих екзотичними ароматами, і по щирим посмішкам, то вам пора летіти в Таїланд!

 

Вас чекають шумний Бангкок, весела Паттайя, романтичні і відокремлені смарагдові острови.І найкращий спосіб зустрітися з ними швидше - це гарячі путівки, які ми готові запропонувати вам на найвигідніших умовах.

 

Це дивовижна країна зі своєю самобутньою культурою, унікальним кліматом, незвичайної природою і дуже доброзичливими людьми.Ваш відпочинок в Таїланді буде таким, як ви захочете. Спокійний пляжний, захоплюючий екскурсійний, захоплюючий екстремальний або розслаблений медитативний.

 

Гарячі тури в Тайланд 2014 з вильотом з Тюмені

 

Всього 8:00 відокремлюють вас від відпочинку вашої мрії! Виліт з Тюмені зробить вашу поїздку зручніше і економічніше.Ми регулярно відстежуємо кращі пропозиції, тому наші ціни стануть для вас приємним сюрпризом.

 

Путівки в Тайланд в березні - від 10 ночей - 34 400 руб. / Чол.

 

Путівки в Тайланд у квітні - від 10 ночей - 33 200 руб./ Чол.

 

Так само ви можете скористатись формою підбору туру для самостійного пошуку пропозицій.У спеціальній формі виберіть пункт відправлення і пункт призначення, вкажіть цікаву для вас дату вильоту і тривалість відпочинку, так само ви можете згадати конкретний курорт і готель або переглянути всі запропоновані варіанти і, звичайно ж, не забудьте зазначити зірковість готелю, тип харчування і кількість попутників.А далі система все зробить за вас - знайде найбільш вигідні та цікаві пропозиції з урахуванням ваших запитів.

Источник: more-tmn.ru

Похожие статьи:

  1. Дешеві Путівки Тайланд
  2. Тайланд Путівка на Двох
  3. Тайланд Ціна Тура
  4. Тайланд Тур Оператор
  5. Тайланд Туризм Ціни