Тайланд Екскурсії з Пхукета

Краща екскурсія на Пхукеті - поїздка на Сіміланскіе острова
Лучшая экскурсия на Пхукете: тур на Симиланские острова  

Тривалість екскурсії на Сіміла

 

Екскурсія на Сіміла триває весь день.Дорога в один кінець займає: 1.5 години поїздка на мінівені, потім 1.5 години на спідботе. Час проведений на Симіланських островах становить 3-4 години.У підсумку на Пхукет туристи повертаються вже затемна.

 

Маршрут екскурсії на Сіміланскіе острова

 

Сіміланскіе острова в Таїланді є Національним парком, тому не всі острови доступні для відвідування.Під час екскурсії туристи пройдуть на спідботе повз чотирьох з дев'яти Симіланських островів (9, 8, 7, 4).І лише на двох з них туристам можна буде висадитися на берег і поніжитися на чудових Симіланських пляжах.

 

Лучшие экскурсии Пхукета: снорклинг на Симиланах Незважаючи на віддаленість островів, мені здалося, що екскурсія на Сіміла в Таїланді вийшла більш вражаючою, ніж навіть екскурсія на острів Пі Пі, де знімався фільм "Пляж".Семіланскіе острова ще не так розкручені як інші острова Тайланда.

 

1. Спочатку спідботе підходить до острова № 9. Снорклинг в ідеально чистій і прозорій воді, - що може бути краще?! Якщо пощастить туристи побачать плаваючих черепах.А от на берег цього острова виходити не можна, - штраф 50 000 бат.

 

2. На острові № 8 туристів чекає гарячий обід і годину вільного часу на пляжі.Можна скупатися, потім піднятися на величезні валуни і зробити вражаючі знімки на тлі панорами Симіланських островів.Для самих романтиків на острові є можливість переночувати на острові в кемпінгу, в наметі, а наступного дня повернутися на Пхукет з наступного екскурсією.

  Экскурсия с Пхукета на Симиланские острова  

4. Кінцевою точкою екскурсії на Сіміла є острів № 4.Туристи можуть провести близько години на одному з двох чудових пляжів, купаючись і загоряючи.Східний пляж острова запам'ятається величезними тінистими деревами, впритул підступають до води і майже повною відсутністю човнів.

 

Що взяти з собою на Сіміланскіе острова

 

1. Сонцезахисний крем  
2. Рушник  
3. Таблетки від захитування (можна отримати перед стартом)  
4. Кепку або капелюх  
5. Непромокальні сумку для фотоапарата

 

До речі, забавна особливість - перед посадкою у човен туристи залишають своє взуття під наглядом на пірсі.Так що вся група їде на Сіміла босоногою і на розпечених валунах острова № 8 вам доведеться рухатися досить спритно :)

 

Будете на Пхукеті не пропустите екскурсію на Сіміла! Вдалою поїздки.

  Copyright © ezdili-znaem.com  
Використовувати матеріали сайту дозволяється лише з зазначенням прямого посилання на Ezdili-Znaem, без NOINDEX і Nofollow! Існуючі в статті посилання прибирати заборонено.

Інші відгуки:

  РОЗСИЛКА! Нове про подорожі - на Ваш e-mail

Источник: ezdili-znaem.com

Похожие статьи:

  1. Тайланд Екскурсія в Камбоджу
  2. Тайланд Екскурсії Ціни
  3. Тайланд Екскурсії Відгуки
  4. Тайланд Екскурсії з Паттаї