Курорт Районг Тайланд

Районг Тайланд, горящі путівки і тури в Районг з Москви
Районг Таїланд замовити

Заголовок ('Content-Type: текст / HTML, кодування = Windows-1251'); >

Тайська курорт Районг - це незаймані пляжі, що простягнулися на сотню кілометрів уздовж узбережжя, прозоре море, велика кількість тропічної рослинності і коралових рифів.Районг знаходиться в Сіамській затоці в однойменній провінції і є одним з наймолодших курортів Королівства Таїланд.Курорт відомий красивими золотими пляжами. Тут є єдині в країні мінеральні та геотермальні джерела.

Для Районга характерний тропічний клімат з двома періодами - сухим і дощовим.Найбільш сприятливий час для відпочинку на курорті листопад-квітень, так як з травня по жовтень тут йдуть дощі.Температура повітря на курорті протягом усього року становить +26-30 градусів.

 

Незважаючи на молодий вік в Районгу створені відмінні умови для прекрасного проведення часу.Курорт не відрізняється бурхливим нічним життям, зате його козирем є багатокілометрові пляжі, фруктові й каучукові плантації.Тут можна добре розслабитися, забути про мирську суєту, насолоджуючись мальовничій первозданною природою краю.

 

В Районгу багато готелів і бунгало, тихих бухт і рибальських сіл.На місцевих ринках продається безліч сувенірів з морських раковин, виробів з дарів моря, а також морепродуктів.Курорт пропонує відпочиваючим тихий розмірений відпочинок далеко від цивілізованого світу.Районг є відмінним місцем відпустки для для сімейних пар і відпочиваючих з дітьми.Ресторани курорту пропонують туристам чудові страви з морепродуктів і фруктові напої з вирощених на території провінції фруктів.

 

Пагода Пра Чеді Кланг є пам'яткою курорту, вона підноситься посередині однойменної річки.Також гостей курорту привертає ботанічний сад Собхі, де можна приємно провести час, побачити безліч видів птахів, рідкісні квіти, дерева і традиційні тайські будинки, печера Хао-Вонг повна сталактитів і сталагмітів різноманітних розмірів і форм.

Источник: www.saletur.ru

Похожие статьи:

  1. Курорт Пхукет Таїланді
  2. Курорт Самуї Таїланд
  3. Екскурсії з Районга Тайланд
  4. Підбір Туров в Тайланд
  5. Тур Путівка в Тайланд