Курорт Паттайя Таїланд

Аптеки в Паттаї

аптеки в тайланде Від чого турист в Паттаї захищений, так це від смерті спровокованої недостатньою кількістю ліків.Якщо кому-небудь стане погано, то він може знайти необхідні медикаменти у місцевих аптеках.Тут їх незліченну кількість. У яку сторону курорту ви б не подивилися, ви скрізь зустрінете вивіски Pharmacy, Apotheke або Drugstore.У них продуйте будь-які ліки та засоби першої допомоги. У Паттайя існують як аптеки-супермаркети з самообслуговуванням, так і заклади, де обслуговувати клієнта буде фармацевт за прилавком.І не бійтеся, що вас не зрозуміють. Практично кожен провізор прекрасно розуміє англійську мову.

 

Що можна купити в тайських аптеках

 

В аптеках Таїланду можна придбати все, починаючи від аспірину і, закінчуючи складними ліками місцевого приготування.Тут заради клієнта готові на будь-які дії: навіть на реалізацію медикаментів у вигляді таблеток поштучно. аптека таиланд Вам не потрібно буде йти до місцевих ескулапів, щоб отримати рецепт на придбання того чи іншого засобу.У Паттайя не вирішене лікарських одним гравцем документи будь мага.Також як популярний сік ноні в Тайланді, в країні серед місцевого населення популярні і не зовсім звичні для нас медикаментозні препарати: лапки комах, морські коники, порошки, до складу яких входять невідомі компоненти та інша екзотика.

 

Вирушаючи в Паттайї, візьміть з собою ті ліки, які ви приймаєте постійно або які в силу обставин вам доведеться використовувати після прибуття.Тільки майте на увазі, що місцеві закони дуже суворі з тими, хто зберігає кошти з наркотичним ефектом.По відношенню до наркотиків тут немилостиві закони.

Источник: 4y5.ru

Похожие статьи:

  1. Курорт Районг Тайланд
  2. Курорт Хуа Хін Таїланд
  3. Курорт Пхукет Таїланді
  4. Курорт Крабі Таїланд