Гарячі Тури в Тайланд Пегас

Turи навколо Хабаровська в Таїланді

Туры из Хабаровска в ТайландТільки уявіть собі: приємне відчуття від прогулянок по теплому піску, купання в блакитному морі, милування кокосовими пальмами, катання на яхті, смак свіжих креветок.Жителі Хабаровська відразу ж відчують разючий контраст між буденністю своїх сірих буднів з перебуванням в дивовижній країні під назвою Таїланд.

 

Відпочинок тут незабутній і його багатогранність не має межі.Скільки б ви не приїжджали до гостинних тайцам, кожен раз вам відкриватимуться все нові грані цієї країни.Ми розповімо вам все про гарячі турах з Хабаровська в Тайланд.

 

Путешествие по ТайландуПодорож по Тайланд

 

Подаруйте собі справжнє задоволення, купивши тур в хабаровському агентстві «Пегас Туристік» для червневого подорожі до Таїланду.На початку літа тут проводиться щорічний фестиваль ананаса. Веселощі, танці, пісні не змовкають тут протягом 3 - х днів.

 

У Таїланді - справжній культ ананаса, корисного і смачного фрукта, лікуючого ниркові, печінкові та щитовидні захворювання.У рамках святкування попутно проходить ярмарок сільгосппродуктів, безліч змагань та різноманітних конкурсів, найяскравішим з яких є «Міс Ананас».«Винуватець торжества» подається в різних видах, його вихваляють, ним захоплюються.Разом з тайцями ви зможете вшановувати цей фрукт, досхочу поласувавши ім.

 

Путешествие по Тайланду Турагентство «Білий слон» poznakomit ви до столиці держав Північно - Місто Чіанграй, CEM, щоб pohožim в Петербурзі.Тут приголомшливі архітектурні споруди, серед яких найбільш примітний Білий Храм, або Ват Ронг Кхун - унікальна споруда з прекрасною кольоровий дзеркальної мозаїкою, вкрапленою в стіни виняткової білизни.

 

Це дуже молодий храм, спорудження якого розпочалося в кінці минулого століття і не завершено досі.Білий колір - символ чистоти Будди, сяючі на мозаїці сонячні промені - яскравість його розуму. Путешествие по ТайландуВідчуття гармонії і блаженства створюється вже на вході в прихрамової територію, дивлячись на мальовничий ставок з білими рибами, сади, статуї Будди, які справляють враження одна з, ніж сам храм.

 

Агентство «Чудеса світу» пропонує здійснити подорож і зовсім до чуда, порівнянному, хіба що, зі сльозяться іконами або появою Благодатного вогню у християнстві.Щорічно в жовтні в місті Нонг Кхай відбувається це диво - поява вогняних куль.

Источник: kurort-vostoka.ru

Похожие статьи:

  1. Тури в Тайланд в Липні
  2. Тури в Тайланд Самуї
  3. Тури Тайланд Пегас
  4. Гарячі Тури в Тайланд Ціни